Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia telefon beázására...

Xperia telefon beázására ilyen esetben él a garancia?

Figyelt kérdés
Történt egy olyan baleset a telefonommal (Z3 Compact), hogy teljesen véletlenül ráborítottam egy pohár vizet. Egy pár másodpercig volt csak vizes, gyorsan hoztam papírtörlőt és megtöröltem. Na most ahogy tudom beázásra normál esetben nem érvényes a garancia. Nem rég vettem a telefont használtan, és már korábban észrevettem, hogy az egyik sarkán a hátlapjának felvált a ragasztása és picit mozog. Különösebben nem zavart, így csupán emiatt nem akartam beküldeni gariba. Mivel minden fedő be volt csukva a telefonon (így nem ázhatott volna be), csak azon a ponton kerülhetett víz a telefonba, ahol felvált a ragasztás. Elkezdett ki-be kapcsolni a képernyő világítása, így gyorsan kikapcsoltam a telefont, hátha kiszárad pár óra alatt. Most viszont már meg sem mukkan, csak az értesítési led villog pirosan, ha töltőre dugom. Érvényes garancia van rá. Van rá esély, hogy megjavítják, vagy mindenképp fizetnem kell majd érte? (telekom)

2016. dec. 29. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben talán. Már akkor szervizbe kellett volna küldeni, mikor észrevetted, hogy elengedett a ragasztása.
2016. dec. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Csak most van 1 hete, hogy megvan a teló, örültem hogy használhatom, nem hogy egyből be is küldjem. :(

Persze az lett volna a legjobb, így utólag.

2016. dec. 29. 18:25
 3/5 bp1985 ***** válasza:
Teljesen mindegy hogy vízállónak van eladva, a sony visszaküldi gariból, hogy a te hibád.
2016. dec. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem mindig.
2016. dec. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Érdekes módon kiszáradt, és bekapcsolt magától, azóta működik rendesen. Azért később ezzel a felvált hátlappal még visszaküldöm majd.
2017. jan. 6. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!