Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Visszaigényelhetem a képernyőr...

Visszaigényelhetem a képernyőre a pénzem? Többi lent

Figyelt kérdés
A telefonom képernyője betört,elküldtem a szakszervizbe ahol 13200ft-ért kicserélték az lcd képernyőt.Na most itt elméletileg el is veszett a garancia.De a képernyő gyári hibás volt,visszaküldtem.És azt írták vissza,hogy a telefon javíthatatlan.(gondolom valamit kisütött a szar képernyő) Kaptam egy dokumentumot amivel tán új készüléket igényelhetek vagy az árát.De viszont én igényt szeretnék tartani a kicserélt képernyő árára is,ugyanis 13200ft-ért még jobban tönkretették ezek szerint a telefonomat. Kötelesek visszaadni az árát?

2016. dec. 17. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem.

Vagy megjavították és jár érte a pénz, vagy javíthatatlan és akkor nem tudom miért tettek bele kijelzőt.

2016. dec. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a kicserél képernyő gyári hibás volt,és visszaküldtem azt is,hogy cseréljék ki de azt írták vissza,hogy a készülék javíthatatlan.Sejtettem,hogy komolyabb baj is van vele mert nem tudtam bekapcsolni amikor elküldtem
2016. dec. 17. 20:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Értelek, csak azt nem, hogy a javíthatatlan telefonba miért fizettették ki veled a kijelzőt.

Kérd a kifizetett összeg beszámítását.

2016. dec. 18. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor még javítható volt,mert csak képernyőt kellet cserélni.
2016. dec. 19. 09:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Értem, akkor elvégzett szolgáltatásért kértek jogos fizetséget.

És most bekrepált az egész telefon.

Nem hiszem hogy a plusz elköltött pénzed valaha is látni fogod, de legalább kapsz másik készüléket, vagy az árát, ez szerintem korrekt.

2016. dec. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!