Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nextbit Robin vagy ay Ulefone...

Nextbit Robin vagy ay Ulefone Power telefont érdemesebb megvennem? 16L

Figyelt kérdés

2016. dec. 29. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Kijelző szerint: Ulefone, rendszer szerint: Nextbit, CPU: nextbit, belső tárhely: nextbit, USB Type-C nextbit, akksi: Ulefone, 100 GB online storage nextbit. Szerintem :D
2016. dec. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Nextbit amerikat, az Ulefon kinai. Szerintem Nextbit.
2016. dec. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :))..és szerintetek az működik Angliában telefonálni meg használni monil netet?
2016. dec. 29. 23:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem Power van, kinából és mindjárt egy éves . Nagyon tökéletes. Az nagy akksi (6050mAh) meg megfizethetetlen. Két nap lehet vele netezni. Már olyan is próbálta akinek Sony-ja van meg iPhonos is és nem találtak hibát benne. Pedig akartak . A másikat nem ismerem.
2016. dec. 30. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A Nextbit Robin elég törékeny: https://www.youtube.com/watch?v=EU6Tv-OfXk0


És ráadásul az alap szoftvere mindent a felhőbe akar szinkronizálni, szóval elég sok adatforgalmat fog generálni. Az Ulefone-t még kevésbé venném meg, nem sok jót hallani róluk.

Szóval ha mégis a kettő közül kell választani akkor Nextbit, csak ne ülj rá.

2016. dec. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Egy pro+contra ?
2016. dec. 30. 09:45
 7/8 A kérdező kommentje:
˙egyéb
2016. dec. 30. 09:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezek közül, Ulefone.
2019. okt. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!