Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont érdemesebb...

Melyik telefont érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés

Ezt a kettőt néztem ki magamnak, mindkettőnek van előnye/hátránya.

Vélemény?

Valakinek valamelyikkel jó/rossz tapasztalata volt már?


[link]


[link]



2016. dec. 10. 13:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Esetleg max. 80ezerig milyen telót ajánlanátok?
2016. dec. 10. 13:24
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezek közül a Xiaomi jobb
2016. dec. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Xiaomi Redmi 3 pro vagy a note 3 pro abban van B20, hogyha külterületen is gyors netet akarsz.

A simában nincs B20.

2016. dec. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Xiaomit, mert most mindenki arra élvezkedik.


Amúgy Asus-t, mert annak legalább van valami múltja, 89'-ben alapították, a Xiaomit meg 2010-ben.


Nem hiszek az ilyen olcsó kínai dolgoknak. Sosem hittem, nem is fogok. És nem vagyok sznob, csak elég sok ténylegesen made in Kína termék megfordult a fejemben, és az egyik nagyobb selejt mint a másik. És tudom jól, hogy mindent Kínában gyártanak, a márkás cuccokat is, csak na. Nincs jó múltja a kínai piacnak és termékeknek, úgy hogy nálam még bizonyítania kell. 1-2 felkapott kínai márka még kevés.


Nem utolsó sorban az Asushoz kapsz külső akksit is. Én biztos arra mennék rá.

2016. dec. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
fejemben = kezemben*
2016. dec. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"És tudom jól, hogy mindent Kínában gyártanak, a márkás cuccokat is, csak na."


Józsi te most magadat szopatod?

Leírod hogy nem vagy sznoob, meg hogy tudod hogy mindent kínában gyártanak, de azért sznoob vagy. WTF


Nem baj belőled is megél pár nagy brand. Csak tudnám az ilyennek miért jár oxigén

2016. dec. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!