Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsungom van vettem bele...

Samsungom van vettem bele 8gb-s memo kártyát de még mindig azt írja ki nincs elég helyem mi a baj?

Figyelt kérdés
Szerintem mindent a telefonra tesz és a memoria kártya üres nem lehet valahogy áttállítani hogy a microsd-re mentse? Ott van 8giga hely azon de pl semmit nem tudok telepiteni a play áruházból ez miadt
2016. dec. 30. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Át lehet állítani.
2016. dec. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A progikat továbbra is a telefonra fogja menteni.

Van egy két kivétel, de ott is kézzel kell beállítani, hogy a memora menjen. De Telepíteni akkor is a telóra fogja, először.


A memoriakártyára mehet a zene, film, adatok.

2016. dec. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam az sd-re tölt mindent: [link]
2016. dec. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen,de hogy tudom beállítani hogy nekem is az sd-re töltsön mindent?
2016. dec. 30. 10:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Jó, akkor kezdjük előlről.

Milyen androidod van?

Ugyanis a 6.0 előttiek nem minden programot rakták át.

Ha régebbi, mondjuk 4.2 -es akkor nem tudod megoldani, csak úgy.

2016. dec. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyisd meg a beállításokat és menj rá a tárhelyre mint én. Csinálj róla te is képernyőképet.
2016. dec. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Meg kell csinálni hogy a telefon az sd kártyát belső tárhelynek ismerje fel. Link2sd. Root jogosultság és egy kis szakértelem szülséges. Engem ezzel a problémával keresnek meg a legtöbben. Nem fogom leirni hogyan kell mert nem egyszerű és nem kezdőknek való. Utána tudsz nézni angol nyelvtudással vagy ha i kámb szakértőre bíznád a dolgot keress meg privátban.
2016. dec. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7:

Nekem nem kellett rotolni, a telefonon át lehet formázni az sd belső tárhelyként.

2016. dec. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!