Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért akadozik az iphone...

Miért akadozik az iphone 6s-em? Többi lent!

Figyelt kérdés

Tegnap vettem a boltban 1 vadonat új iphone 6s-t és nagyon akadozik, semmi nincs rajta még a facebookon kívül

ilyenkor mi a teendő?? Ma reggel vissza vittem és azt mondták hogy telepítsem újra, újra telepítettem és még mindig akadozott :(

valaki tudna segíteni?? mit kell ilyenkor tenni?



2016. dec. 31. 16:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt hallottam hogy nem akadozik 1 iPhone!
2016. dec. 31. 16:26
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztos nem hamisítvány?
2016. dec. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Szirty ***** válasza:
Nem elég kircsi a telcsi?
2016. dec. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem hamisítvány, a haveromnak is ugyan olyanja van ugyan úgy néz ki nem kamu, és tetszik a telefon :) szórszerint megőrül 1 jó iphoneért
2016. dec. 31. 19:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Tuti nem?

Ha tényleg nem akkor küldd vissza és gari.

2017. jan. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, köszi a válaszokat :) Már vissza vittem és a pénz is vissza adták amúgy a media marktban vettem győrben,

és helyette vettem 1 samsung galaxy j5 2016-ot :) remélem jó telefon mert eddig nincs rá panaszom.

2017. jan. 2. 08:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát.. Pedig a J5 hamarabb fog akadozni/lefagyni/stb idegesítő szarságot csinálni mint a 6S.
2017. jan. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, nézegettem a kommenteket, de eddig megvagyok vele elégedve :) ha találok egy normális iphonet egyből megveszem. Erre azt ertem hogy noemális hogy jó árban an
2017. jan. 3. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!