Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Azt hallottam hogy akadozik...

Azt hallottam hogy akadozik az iphone se, ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Ne már nem hiszem el! Iphone 6s nem akadozik nagyobb képernyővel? Mobilarenan hallottam :/
2016. ápr. 27. 20:31
 1/8 anonim válasza:

Persze hogy akadozik valahol!

Minden telefon akadozik!

Ez azért van mert le van egy KICSIT butítva! Olvass utána, hogy mennyivel szedték lejjeb a prociját DE NAGYON JÓ MOBIL

Én csak tudom

2016. ápr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
miert kellett lebutitani. nem lett attól olcsóbb az apple-nek,sőt dragabb mert foglalkoztak a lebutitasssal ! amugy sem kunkurense az i6s nek mert kissebb a kepernyője !
2016. ápr. 27. 22:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Hol akadozik te? Milyen programban, mikor milyen korulmenyek kozott?
2016. ápr. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a mobilarena szerint
2016. ápr. 27. 23:05
 5/8 anonim ***** válasza:

azért nem konkurense a 6s-nek, mert nem is azért gyártották. hanem hogy kielégítsék azok igényeit is, akik ragaszkodnak a kisebb kijelzőhöz és azért "butították le", mert miért működne olyan teljesítménnyel, mint a 6s, ha olcsóbban adják?

szerintem egyszerű ez :)

2016. ápr. 28. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Hogy a mobilarena egyáltalán nem ért a telefonokhoz mi sem bizonyitja jobban mint ez a hülyeség amit leírtak:


"A lapos, fémből készült keret négy helyen lett bevágva, így bárhogy fogjuk a telefont, nem fog csökkenni a térerő"


És akkor higgyük el nekik a lebutitós sztorit is.

2016. ápr. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vannak okok, ami miatt ez a „lebutítás” érthető:


- kisebb felületen ugyanaz a teljesítmény nagyobb hőleadással járna, és jobban melegedne

- jóval kisebb kijelzőt kell „meghajtani”, felesleges csúcsra járatni (a 6s-ben sem megy maxon szerintem)

- kevesebb energiát igényel


Mindemellett még mindig baromi erős, és nem gondolom, hogy olyan könnyű túlhajtani. Előfordulhat, de az akadozás időnként nem is a hardver miatt van, hanem mert pl. netet igénylő alkalmazást használsz, és a hálózat nem tökéletes. Ettől ugyanúgy „akadhat”.


Persze az Apple-nél lehetnek erre más okok is, bármit el tudok képzelni :-) Annak idején a laptopjai melegedtek jobban, mint a többieké, és miért? Mert feláldozták azért, hogy a venti ne pörögjön (és halk legyen a masina).


Amúgy ezekre a tesztelős oldalakra nem sokat szoktam adni, ha valami komolyan érdekel, akkor inkább kipróbálom, vagy olyanokat kérdezek meg, akiket XY cég egyébként nem szponzorál ;-)

2016. ápr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ez ám a korrekt válasz ! :) ment a zöld kéz ! :)
2016. ápr. 28. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!