Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem a telefonomra üveglapot...

Vettem a telefonomra üveglapot fel is raktam rá de milyen ragasztó van rajta?

Figyelt kérdés
Szóval felhelyeztem de levettem mert maradt alatta egy kis kosz. Megtakarítottam de még rosszabb lett amikor vissza raktam. Megint le vettem le töröltem babatörlővel szemüvegtörlővel a képernyőt és az üveg lap 'tapadós' részét is majd vissza raktam és ugyan úgy rá bírtam helyezni viszont megint maradt alatta néhol kis piszok. Milyen alapon működnek ezek a lapok miért 'ragad' rá a kijelzőre még mindig?
2017. jan. 2. 01:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Apró kis porszemcsék egyből ráragadnak a kijelzőre és a fóliára is. Javaslom vegyél egy olyan gsm-ben vagy telefonos boltban üvegfóliát ahol fel is teszik neked. Ott tisztán, buborékmentesen felteszik
2017. jan. 2. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Felraktam azóta szépen jól is nézki csak le vettem vagy 5x. De semmit nem vesztett a tapadásból 5. levétele is ugyan olyan volt mint az első. Pedig még meg is takarítottam a 'ragadós' oldalt de miért nem vesztette el a tapadási képességét?
2017. jan. 2. 02:06
 3/4 A kérdező kommentje:
Sok helyen olvastam hogy 1. levételtől már annyi neki nem ragad rá megint erre fel simán felraktam 5x egymás után
2017. jan. 2. 02:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, Technokol Rapid van rajt. Látod, nálad is mennyire bevált, pedig te elég bénán mókolsz vele.
2017. jan. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!