Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg ellenőrizni fogják a...

Tényleg ellenőrizni fogják a sim kártyákat? Ezt olvastam a facebookon már nem tudom melyik hírportálon talán az origon, hogy ellenőrizni akarják a sok terror cselekmény miatt.

Figyelt kérdés
Elvileg Jul 1 -től megszünik a szàm ha nincs ellenőrizve.

2017. jan. 2. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. jan. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Faxa!

Csak azt nem tudom hogyan akarjàk mindezt?

2017. jan. 2. 11:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Miről is van szó konkrétan?
2017. jan. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2017. jan. 2. 17:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyszerűen. Igazolod, hogy tiéd a SIM. Különben tiltják.

Idióta módon : nem adnak elég időt mindenkinek erre és túl lesznek terhelve a kirendeltségek.

Ez egy szükséges kényelmetlenség. De akkor is lehetne extra erőkkel ezzel foglalkozni. Adminisztrációs szempontból KB olyan ez mint egy népszavazás, csak nincs akkora erőforrás hozzá.


És ez csak a feltöltős kártyákra vonatkozik első körben. Élőfizetésnél megvan, hogy ki felel a SIM kártyáért.


Gyakorlatilag az eldobható telefonokat szüntetik meg ezzel.

2017. jan. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kösz de az egész csalàd és sokmindenki az orszàgban"eldobható"telefonokat hasznàlnak!
2017. jan. 2. 20:44
 7/8 anonim ***** válasza:

Aki úgy vásárolta, pl a szolgáltatónál, hogy a nevét és címét megadta hozzá, annak nincs semmi teendője, nem fogják külön ellenőrizni.

Amelyik sim-hez a rendszerben nem tartozik név, mert pl a céllövöldében lőtted, arra fog küldeni a rendszer értesítést az azonosítás miatt.

2017. jan. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Gyakorlatilag az eldobható telefonokat szüntetik meg ezzel."

Nem szüntetik meg, továbbra is lehet max 10 darab a neveden, meg az összes családtagodén 10-10.

Egy 5 tagú család így 50 számot is üzemeltethet ha akar.

Nem is értem hogy mi ez a nagy sírás-rívás miatta.

Aki meg ezt nem bírja megérteni, annak nem való telefon.

2017. jan. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!