Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A T-Mobile (T-com stb) a...

A T-Mobile (T-com stb) a Legparasztabb szolgáltató?

Figyelt kérdés

A közeli családban van T-comos telefon, rajta internettel, ha két napot késik a befizetés, már kapcsolják is ki a szolgáltatást.


Mobilnál meg az sms üzenetekben semmi tisztelt ügyfelünk vagy akármi megszólítás, hanem csak odaokádják az infót..


Például nemrég kaptam egy sms-t amibe csak ennyi volt "2011. december 01-jétől módosulnak az Üzletszabályzataink, részletek a www.t-mobile.hu -n felmondási jog a 2003. évi C.tv. 132.§ (5) bekezdés szerint.


T-mobile.



Vélemény???


2011. nov. 14. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, nekünk nem volt ilyen. Amúgy a dijuce vagymi köcsögebb, mert ott 1 heted van kifizetni a telefont, s ha nem fizeted, le tiltsák..
2011. nov. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bujtogató válasza:
Ámen a legparasztabb szolgáltató címre. Én megjelenés előtt rendeltem meg a telefonomat, azóta is várok rá. A kiszolgálás egy vicc, tekintve hogy készletinformációt boltra specifikusan nem adnak ki telefonon-ergó, nem tudod megkérdezni, hogy ugyan az a bolt, amihez neked egy órát kell utaznod tud-e neked egyáltalán adni azt, amiért mész(valami üzletpolicy, nagyszerű.). Sajnálkozni nagyszerűen tudnak. Befizetéses dolog még akkor is megtörténik, ha befizeted. Volt már rá példa.
2011. dec. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 glaslo1 válasza:

--HOGY LEGSZARABB AZ DICSÉRETNEK HANGZIK!!!!!

ez egy szarrágó rohadt mocskos vérszívó népnyúzó

OKÁDÉK CSÜRHE MINT A DRÁGA KORMÁNYUNK!!!!

OTT IS HAGYTAM A PICSÁBA ŐKET MOCSKOS ROHADÉK HAZUG JELLEMTELEN TETVES SZARHÁZI RABLÓK!!!!!!!!

2012. ápr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én múltkor kérdeztem tőlük valamit Mail-ban, és fogalmuk sem volt róla, hogy miről is írok, pedig az Androiddal tisztában kellene, hogy legyenek..
2012. ápr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!