Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone7 VS Samsung S7?

Iphone7 VS Samsung S7?

Figyelt kérdés

Néztem a youtube-n összehasonlító videókat mind sebességre, mind kamerára.

Miért van az, hogy a fizikailag gyengébb (memória, processzor, kamera) Iphone 7 mégis odaveri a Samsung S7-et?



2017. jan. 2. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem veri oda. Az s7 jobb.
2017. jan. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Az Iphone 7 kb a Vernee Thor van az Oukitel 6000-el van egy szinten.
2017. jan. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 meszike91 ***** válasza:
100%

2. Nem tudom mit szívsz, de én is szeretnék kapni.


A nyers specifikációk önmagukban semmit sem számítanak. Tényleg semmit. Csak valós használat mellett van értelme összevetni a két telefont.


Processzor tekintetében elvileg az alma jobb. Memóriáról és multitaskingról fogalmam sincs, nem volt még 7-es alma a kezemben. Kamerára mindkettőt dícsérik. Üzemidőre a Samu jobb, plusz van rajta jack dugó. Szofverre talán az alma kiforrottabb, de a samu meg személyre szabhatóbb.


Igazából igények kérdése, nekem biztos nem kéne egy zárt rendszerű telefon jack dugó nélkül egy kisebb vagyonért. De ez csak az én véleményem.

2017. jan. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Iphone felbontása pocsék, kevesebb ram, túlárazott, jack dugó nincs, szóval fülhallgatóval ne akard használni, akkuja szarabb mint az s7-é, és még sorolhatnám.
2017. jan. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2017. jan. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

# 4


Iphone felbontása pocsék

-Mert tán' VR-re használnád? Ha nem akkor kb észre sem venni a különbséget, a pocsék szó meg egyenesen nevetséges itt


kevesebb ram

-Az ugye megvan hogy az iOS meg az Android nem ugyanaz? iOS 2 Gigával gyorsabb, mint a droid néggyel.

Ráadásul az i7 A10-es SoC-a jelenleg a leggyorsabb a piacon.


túlárazott

-Mert az aktuális Samsung csúcs az pont nem


jack dugó nincs

-Ez mondjuk egy hülyeség volt tőlük, de átalakító van, meg lightningos gyári füles is. Plusz lenne rá egy tippem, hogy 1-2 éven belül a többi gyártó is lehagyja a jack-et, ha már az Apple elkezdte


akkuja szarabb

-Aktív felhasználás mellett estére mindkettőt úgyis tölteni kell


Szóval lehet itt fröcsögni, de minek... Két csúcs telefonról beszélünk, itt már úgyis inkább az dönt, ki milyen szemellenzőt visel, vagy melyik rendszert preferálja.

2017. jan. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem, hogy azt vedd meg, amelyik jobban tetszik. Hidd el, ha veszel egy iPhone 7-est, nem fogod észrevenni, hogy erősebb a procija, mint az S7-é. Azt sem fogod észrevenni, hogy a 7-es iPhone gyorsabb/lassabb, mint az S7. Nem kell vele foglalkozni. Oké, fontos a tárhely, stb stb. De ha az Iphone-t megdobják mondjuk plusz 8 giga ROM-mal, akkor az ára is feljebb megy, nem kicsit. Akkor már inkább vegyél SD kártyát. De ez már részletkérdés.

Kiszemeltem magamnak az idei Galaxy A5-öt. Nagyon megtetszett. Az A5 és a J5 között vacilláltam. Természetesen az A5 mellett álltam, mert jobbak a gyári adottságai. Nem jött össze a lóvé, így lett a J5. És nem venni észre, hogy gyorsabb vagy lassabb-e, mint az A5. Én azért állok a Samsung mellett, mert - ahogy már valaki írta - sokkal jobban testre szabható, és szerintem kényelmesebb a használata, mint egy iPhone-nak.

2017. jan. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2017. jan. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!