Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kerül a 6S kijelző...

Miért kerül a 6S kijelző csere 20-30. 000-tel többe, mint a 6-é?

Figyelt kérdés
Nemrég leejtettem a 6S telefonomat es megneztem interneten az árakat és nem ertem, hogy miert van ekkora különbség az árban mert ugyanakkora a képernyője...

#iPhone #kijelzőcsere #iPhoneszervíz
2017. jan. 2. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Mert az iPhone egy túlárazott divattelefon és ennek megfelelően a kijelző is a gazdag divatmajmoknak van árazva, akik képtelenek vigyázni a telefonjukra.
2017. jan. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
szerintem azért, mert a 6s-ben van 3d touch, és biztosan emiatt drágább maga a kijelző is. de ez csak az én véleményem, egyáltalán nem biztos, hogy tényleg ezért.
2017. jan. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolsó nem azért drágább.


Egyszerűen apple féle az árazása. Mit vagy ezen meglepődve. Emlékszem az Iphone 5 klónja az 5c-n megváltoztatták a csavar helyeket csak is azért hogy ne lehessen olcsóbban alkatrészt beszerezni az 5-ből. Még még tudnék hosszasan írni. Nem tudom mit szeretnék az emberek az Appleben, de nagyon várom hogy csődbemenjenek amire elég kevés az esély a következő pár évben

2017. jan. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
31%
Amíg lesznek pénzes idióták, akik hagyják, hogy az Apple ilyen mocsokságokat műveljen, addig nem fognak csődbe menni.
2017. jan. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!