Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fognak még forgalmazni lumiáka...

Fognak még forgalmazni lumiákat vagy teljesen vége?

Figyelt kérdés
2017. jan. 2. 17:16
 1/5 A kérdező kommentje:
(eltüntek a boltok polcairól :(
2017. jan. 2. 17:17
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az MS befejezte a gyártását,még az új szériát gyártják még egy ideig és vége.
2017. jan. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Tudtommal a 650-es az utolsó Lumia. Vodafonnán még lehet kapni 3 félét is, de ja nem nagyon lesz több. Viszont a Microsoft, nem egy picúr cég, szóval azt olvasom a meglévő lumiák kapni fogják még jó darabig a frissítéseket, szóval emiatt nem kell aggódni. Kicsit ciki hogy ennyire lecsökkent a népszerűsége, miközben majdnem azt tudja amit az ájfón. Sajna ennyire a divat után mennek sokan. Én nagyon boldogan használom a 640XL Lumiámat, imádom, gyors, gyönyörű fotókat lő (Zeiss optika van benne) egy rossz szavam sem lehet rá. Androidról váltottam, és jól tettem. Háát lehet pár év múlva megint váltanom kell. Meglátjuk :)
2017. jan. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A Lumia márkanevet úgy tudom én is, hogy kivezeti a Microsoft. Viszont a telefongyártást nem szünteti meg, csak szünetelteti.


Itt egy cikk a várható fejleményekről:


[link]

2017. jan. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az eddigi 3 válaszolónak: Köszönöm hogy értelmesen válaszoltatok, az igazat írtátok le és nem windows ellenes gondolatokat írtatok le.

Kérdezőnek: már nem nagyon fognak. Ami még megmaradt az el lehet vinni, vagy használtan lehet venni. Viszont hamarosan bemutatja a microsoft hogy milyenek kell majd elképzelni a surface phone-t.

2017. jan. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!