Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehetne életre kelteni a...

PalomaRaul kérdése:

Hogy lehetne életre kelteni a telefonomat? ( LG G3 d855)

Figyelt kérdés
Ma rootoltam a telefonomat,és új romot próbáltam rá tenni mert gond volt a hálózattal ésazt hittem azt megoldja a gondom,de azóta nem kapcsol be,ha töltőre teszem azt se jelzi,ha rádugom a gépre akkor a gép érzékeli mert pittyen egyet de ennyi,semmi más. download mód ,recovery mód nem jön be ... valaki esetleg tudna mást javasolni? szervízre most nincs pénzem,és garancia sincs rá (rootolva amúgy se érvényes..) használtan vettem szóval papírok sincsenek hozzá...

2016. dec. 18. 18:54
 1/3 Lájsz ***** válasza:
Ha nincs már se download mód se recovery akkor bizony muszáj lesz szervizbe vinni,boxal tolnak rá neked rendszert,azt otthon nem tudod helyrehozni.
2016. dec. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az a gond hogy ezek előtte se jöttek be,amikor még ment a telefon...
2016. dec. 18. 20:00
 3/3 Lájsz ***** válasza:
Volt az csak nem tudtad előhozni. Van valami haladás az ügyben?
2016. dec. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!