Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5s- ről váltani androidra?

IPhone 5s- ről váltani androidra?

Figyelt kérdés
IPhone 5s készüléket használok de nem rajongok érte :/ sok minden hiányzik az androidról... most tervezek visszaváltani és egy huawei p9 lite ot néztem... vagy sony xperia xa esetleg Samsung Galaxy a5(2016)? De félek visszaváltani mert félek hogy lassú, akadó lesz mint az előző eszközöm... (S galaxy j5)...

2017. jan. 2. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
62%

Én alapvetően az Apple-t pártolom,és tapasztalataim szerint még ma is kiválóan fut az 5s.

Viszont,ha neked az android jobban átjön,szíved joga. Ha már mindenképpen androidot akarnék használni(bár hozzáteszem isten őrizz),akkor hanyagolnám a Galaxy J és A nevűeket,ismerőseim csak is szívnak velük. Galaxy S7-et vennék akkor már,ha kevesebb a pénzed,akkor marad a Huawei P9,amit sokan dicsérnek,de itt is felmerülhet a probléma,hogy ki tudja meddig lesz jó,hiszen nem annyira stabil a rendszer,mint mondjuk egy Apple. Talán még egy Galaxy S6 is jó lehet,bár ki tudja.:)

2017. jan. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én is almás vagyok, ha most kéne vissza váltanom, vagy s7 edget vennék, vagy oneplus 3t ha már a kínai-kínai közül kell választani.

Esetleg még htc 10 játszana, de az irreálisan drága.

2017. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Tipikus. Használtál egy alsó-középkategóriás (szart) telefont, és ez alapján eldöntötted, hogy az android szar. Majd jött az ios, de hát az meg kész kínszenvedés android után. Megoldás: One+3T.
2017. jan. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
80000 ft alatt szeretnek maradni :)
2017. jan. 2. 20:10
 5/8 anonim ***** válasza:
2017. jan. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És támagotom hogy válts, de akkor valami normálisra. Samsungból csak is S7/e
2017. jan. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
p9 lite melet dontotem :) ahw nagyon szep
2017. jan. 4. 15:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Témának ajánlom a pixel.htw-t ☺
2017. jan. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!