Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilt szeretnék vásárolni...

Mobilt szeretnék vásárolni 100k ft-ig, tippek tanácsok?

Figyelt kérdés
Lényegében 100-120k ft-t adnák ki mobilért viszont mostanában nem igazán vásároltam mobilokat így nem is követtem az egyes gyártóknak a fejlesztéseit, az op. rendszereket tekintve nem vagyok elfogult egyikkel sem, az számít nekem, hogy a mobil legyen gyors, tartós, mert nem szeretem minden évben cserélni az eszközöm, egy-két véletlenül földre eséstől ne haljon be, és a kamerájának a minősége legyen elfogadható, ezt az árkategóriát tekintve, valakik hozzáértőbbek tudnának ajánlani a legmegfelelőbbet?

2017. jan. 3. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
En kerrken 100ert vettem lg4 et es imadom,bar te szerintem ennyiert most mar g5 ot is tudsz venni
2017. jan. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%

XIAOMI MI MAX... [link]


hát én ennél jobb telefont nem tudok kb 70 ezerért...:)

a tesóm ájfonját letiporja :D


persze ha drágábban akarsz venni, akkor nézegess samsungot vagy sonyt olyan árban

2017. jan. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Komolyan 6,4 colos kijelzőjű telefont akarsz ajánlani? :D Megáll az ész... :D
2017. jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jaja épp néztem is, hogy ez eléggé tepsi, azt már zsebbe nem lehet hordani :D

Én a Sony Xperia Z5-ön filózok, de nemtudom, hogy megéri e az árát vagy, ha már ezt az árat nézem, akkor találok lehet jobbat is

2017. jan. 3. 21:42
 5/7 anonim ***** válasza:

fu pedig nő létemre imádom a tepsimet, bocsi skacok! :D

de akkoris, iylen árban jobban nem találtok :(

igaz, csak nagyobb márkát

2017. jan. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

One Plu3T

Szvsz a legjobb telefon a piacon

2017. jan. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Xiaomi Mi5 vagy Mi5S. Ennyiért már kapható.

Hosszú támogatás. Az Mi3 ami 2013as még mindig támogatott és érkezik hozzá a frissítés.

2017. jan. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!