Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a kockázata annak ha egy...

Mi a kockázata annak ha egy iPhone 6S+-t készülök megvenni doboz nélkül?

Figyelt kérdés

Az eladó azt állítja hogy elhagyta a dobozt, ez nekem gyanús.

Megadta a telefon IMEI kódját, az alapján leellenőriztem, hogy az " Activation Lock" OFF-olva van. Ha új iCloud felhasználót tudok csinálni, akkor van esély arra, hogy a telefon mégis lopott legyen?


2017. jan. 3. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Ha már valami kicsit is gyanús , hagyni kell a francba.
2017. jan. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sosem értettem az emberek hogy lehetnek ennyire felelőtlenek..

Persze, benne van a pakliban, hogy valóban elhagyta, vagy épp az is, hogy lopott a készülék.

Nekem mondjuk nem szokásom elhagyni a telefonom dobozait, maximum akkor, ha eladom őket, akkor meg adom a dobozt is, meg a gyári tartozékokat (kivéve füles, azok mindig tönkremennek)

2017. jan. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen értékű eszköznél már elvárható a teljes problémamentesség. Egy 10 éves viharvert motyónál nyilván nem katasztrófa, de ilyen felkapott cuccnál elgondolkodtató a tartozékok hiánya. Van épp elég szifon a használtpiacon, keress egy másikat.
2017. jan. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha már mentegetőzik az eladó, akkor gondok vannak a mobilal, szerintem lopott
2017. jan. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!