Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A5 vélemények...

Samsung Galaxy A5 vélemények és tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Lényegében nekem a kamera nagyon fontos és h nagy tárhelye legyen, ami a leírása szerint megvan és jó. És az internetezés szükségem a munkámhoz h legyen mindig net a telefonomon és erős legyen a wifije. Az előző telefonom egy Gsmart volt és nagyon szerettem jó kis kamerája volt és borzalmasan erős wifije, de sajnos a nyáron medencézte egyet és meghalt. A szüleimtől utána gyorsban vettek nekem egy másikat egy Prestigio grace s5-t csak sajnos ennek a kamerája a legborzalmasabb a világon. A wifije olyan gyenge hogy a földszinten már nem tudom fogni az otthoni internetet (Családi ház). Sokszor ráse csatlakozik a netre. se a wifisre se a mobilnetre szóval utálom. A Samsungot mindig is szeretem és erről úgy vélem elég jó kis készülék.
2017. jan. 3. 17:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!