Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Plus telefonra...

Samsung Galaxy Plus telefonra letöltöttem egy alkalmazást és most nem reagál a kijelző. Tudok valamit csinálni vele?

Figyelt kérdés

Nagyon lassú volt a telefon, ezért letöltöttem ezt: [link]

Mivel 4,5-ös, ezért azt gondoltam, nem lesz vele baj. Csináltam rajta ezt-azt és csak azután lett érzéketlen a kijelző. Vagyis nem teljesen az, mert néha rámegy a zárnál egy-egy részére és ha sötétedik el, akkor hozzáérek és világít.

Mi lehet a baja? Tudok valamit tenni, hogy megjavuljon?


2017. jan. 3. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Elég érdekes hiba. Gondolom újraindítani/akksit kivenni próbáltad már. Ha végképp nem javul, mert újraindítás után sem jutsz el addig, hogy letörölhesd az alkalmazást, akkor próbáld meg behozni a Recoveryt. Ezt úgy csináld, hogy a telefont kikapcsolod, ezután egyszerre(!) nyomva tartod a következő gombokat: Bekapcsoló gomb + Home gomb + Hangerő fel gomb. Mindaddig tartsd lenyomva őket, míg a Samsung logo bevillanása után el nem telik 1-2 másodperc.

Ha sikerült behozni a Recoveryt, ami nem biztos hogy lehetséges akkor ott találsz egy "Factory reset" nevű menüpontot. Ezek között a menüpontok között a Hangerő fel/le gombokkal navigálhatsz. Ha kiválasztottad a, nyomj egy Home gombot. Ez az Oké gomb.


Tudnod kell, hogy ezzel minden alkalmazásod és azok mentése, minden fotód ami nem külön memóriakártyára volt mentve és minden beállításod törlődik.


Ha továbbra sem sikerül, és a telefonod már nem garanciás, írj privátban!

2017. jan. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sikerült megcsinálni. Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)
2017. jan. 4. 16:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Melyik módszerrel? :D Szívesen egyébként, ha a válaszom segített. :)
2017. jan. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!