Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak ha elfelejtettem...

Markfru10 kérdése:

Mit csináljak ha elfelejtettem a jelkódot ay iphone 5s emen a feloldó jelkódot mit csináljak?

Figyelt kérdés

2017. jan. 4. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Add vissza a gazdájának.
2017. jan. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
azttolvajfajtádat...
2017. jan. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

az enyém a telefon tudom az icloud email cimet is meg a kódot is

detegnap este atirtam a feloldó kódot 980910 volt eddig atirtam134679ra es nem fogadja el

az ujlenyomat is bevan allitva de a kodot keri

2017. jan. 4. 13:26
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Az ujjlenyomatod is megváltozott. Az szép.
2017. jan. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de nem fogadja el az ujjlenyomatiot egybol a kodot keri
2017. jan. 4. 13:44
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Segítség, elfelejtettem az ujjlenyomatomat xD
2017. jan. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor két dolgot tehetsz.


1. tovább gondolkodsz, mi is volt a kód

2. ha be volt kapcsolva a find my iphone, akkor webről legalább törölni tudod (és majd mentésből visszaállsz, ha volt...)


Aki furcsálja, hogy az ujlenyomatot is „elfelejti valaki”, az valószínűleg nem tudja, hogy az iOS bizonyos időközönként nem engedi felnyitni csak jelkóddal (pl. túl sokszor próbáltad sikertelenül, eltelt x idő, mióta egyáltalán nem lett feloldva, eltelt y idő, mióta nem lett jelkóddal feloldva, stb.).

2017. jan. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!