Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ebay 2000ft ért miért éri meg...

Ebay 2000ft ért miért éri meg nekik?

Figyelt kérdés
[link] Tudom hogy ezek biztos reklám,meg hamisitvány telefonok, érdemes meg venni? + ilyen eladoktól?

2017. jan. 4. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyiért szerintem kipróbálni is simán megéri.
2017. jan. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Olyan eladótól venni, aki szinte még semmit nem adott el kockázatos

2. Te is tudod, hogy ez a telefon még alsó kínaiban is, ha működik ca. 20 000Ft.

3. Egyszer én is neveztem hasonlóra, mert az ára megérte a kockázatot, sose ért ide. Mi volt benne az "érdekes"?

Nem lehetett DHL-el kérni, mert akkor 1 hét után kiderül a turpisság, nem tud több rendelést felvenni min. 45 napos szállításra, addig "gyűjti" a rendeléseket, pénzt.

1 hét múlva eltünt, én meg minden reklamáció nélkül visszakaptam a pénzt.

És akkor még jön a kínai újév ca. 10 napis szünete, akkor senki, semmit nem csinál, ez tudható....

Én rápróbálnék ennyiért, ha nem kenyérre kell...

2017. jan. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Alap dolog a piacon hogy mindent nyereséggel adsz el, különben nem érné meg csinálni. Tehát ha 2500 forintért adja, akkor az még annyit sem ér, hiszen rajta van a haszna is.

Ez az ár azért van annyira alacsony, hogy még hamisítvány szinten se legyen hihető.


Az eladó értékelés amúgy megtévesztő, mert a pozitív kommentek arról szólnak hogy ő milyen jó vásárló és gyorsan fizet, tehát nem az eladásait értékelik. Ezt pedig lehet simán botokkal is hamisítani és azt a fals képet társítani ahhoz hogy a 100%-os értékelésével ő megbízható (miközben nincs eladása).


Ez megint egy buktató.

2017. jan. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Első vagyok.

Igazat adok én is ezekben.

Viszont a 2-vel egyetértve, ha van rá pénz, nem sajnálod a kockázatot rendeld meg. MAximum kérsz visszafizetést, ha nem jön meg. Viszont kíváncsi lennék rá, ha meg is jön mi jön emg valójában :D

2017. jan. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már nem elérhető a termék :)
2017. jan. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!