Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért tölt így a telefonom?

Miért tölt így a telefonom?

Figyelt kérdés

LG G4, tavaly februárban vettem. Mostanában 10-ből 6-szor normálisan fel tudom tölteni, ami azt jeleni hogy kb. másfél óra, de egyre gyakrabban 5-6 órán keresztül tölt.

Most is fent van már 9 óta, és 40%. Csomó konnektort végigpróbálgattam már, esetleg nézzek meg egy másik töltőt is?


2017. jan. 5. 10:43
 1/9 A kérdező kommentje:

Elég érdekes amúgy, hogy veszel egy 160 ezres "csúcskategóriás" androidos telefont, és 10 hónap alatt jönnek elő a hibái.. egyre gyakrabban szokott fagyni is.

Nem egy ismerősöm meg vígan elvan a 4S-ével, ami vagy 5 éves technika.

2017. jan. 5. 10:45
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem konnektor probléma lehet, de megpróbálhatod a töltést Pakson is.
2017. jan. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Hehehe "csúcskategóriás" :-D

Esetleg csúcsxar kategóriás

2017. jan. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Wadmalac ***** válasza:

1. az akku élettartama használatfüggő, meg amúgy is zsákbamacska. Nem csak a gagyi készülékeknél, nem csoda, hogy sosincs rá annyi idejű garancia, mint a készülékre.


2. tényleg meg kéne próbálni másik töltővel. Nekem is G4-em van, gyakorlatilag bármilyen, 2A-t adni képes forrásról max. másfél óra alatt mindig feltölt. Simán lehet töltő probléma (vagy usb kábel illetve usb aljzat kontakt gond!)


"Elég érdekes amúgy, hogy veszel egy 160 ezres "csúcskategóriás" androidos telefont, és 10 hónap alatt jönnek elő a hibái.. egyre gyakrabban szokott fagyni is.

Nem egy ismerősöm meg vígan elvan a 4S-ével, ami vagy 5 éves technika."

Másik kupac ember meg rég földhöz csapta az S4-ét az állandó fagyások miatt.

Amúgy 6.0 van már rajta? Mert ha nem, sürgősen frissíts.

Ja és qrvára nem mindegy, hogy milyen körülmények közt, milyen alkalmazásoknál "fagy", mert az sem a teló hibája, ha fosch appot próbál futtatni.

Csak példaként, próbálj megMozillával az index.hu-n szörfözgetni, hát az nem a teló hibája,ami ott történik.


Egyébként te vagy a legeslegelső ember, akitől bármiféle fagyogatásról vagy egyéb problémáról hallok G4-nél.


Nekem spec másfél éve van meg, eddig a legkisebb problémát nem produkálta, karácsony előtt lefagyott az LG logónál, beadtam szervízbe, tegnap kaptam vissza, házhoz hozták, szó nélkül cserélték a komplett telót garban.

(alaplapi hiba, belső tárhely sérült, ez sajnos benne van a pakliban bármilyen solidstate tárolónál, akár teló, akár pendrive, akár SD-kártya, akár SSD).


Csak azért mondom el, hogy lásd, nincs alapod a márkára köpködni. Főleg az S4-re hivatkozva, amivel igazoltan sokkal több gond volt és egyébként sokkal drágább volt a G4-nél.

2017. jan. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az iPhone 4s-re gondolt.
2017. jan. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Nekem is az van, stabilan megy.
2017. jan. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Wadmalac ***** válasza:

"Szerintem az iPhone 4s-re gondolt."

Valóban, elnéztem.

Akinek elég annak a szolgáltatása, lelke rajta.

De még így sem releváns az összevetés. Most egy készülékkel gondja van (és még az sem biztos, hogy készülékhiba), míg rengeteg embernek meg ugyanazzal nincs.

Meg már az Iphone-ok sem a régiek, ahogy próbálnak fejlesztésben felzárkózni az android-mezőnyhöz, egyre több a hiba.

2017. jan. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy van, az iOS10 egyenesen katasztrófális, már kezd olyan lenni mint az android.
2017. jan. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Wadmalac ***** válasza:
Nincs mit tenni az ios-fanatikusokkal. A kalapács nem veri le a szemellenzőjüket.
2017. jan. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!