Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A korlátlan közösségi oldalakn...

A korlátlan közösségi oldalaknál lehet használni a messengert korlátlanul?

Figyelt kérdés

2017. jan. 5. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Természetesen.
2017. jan. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ csak azért kérdezem mert küldtek egy smst hogy az adatforgalom 80át elhaszntam, de én csak a messengert nyitottam meg
2017. jan. 5. 14:27
 3/8 Wadmalac ***** válasza:
A korlátlan közösségi oldal használat vonatkozik a video-, hang- és képadatokra is?
2017. jan. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ezt írják: Szöveges és képi megjelenítésű tartalom

a Facebook, LinkedIn, Instagram, MySpace,

Snapchat, Twitter, Tumblr, Badoo, Foursquare,

Pinterest, Regram

közösségi oldalakon

(akár böngészőből, akár alkalmazásban, ide értve ezen oldalakhoz tartozó chat szolgáltatásokat is).

2017. jan. 5. 14:34
 5/8 Wadmalac ***** válasza:

Ügyes ügyvédi megfogalmazás, erős kétségeim vannak a videótartalmak ügyében illetve a külső hivatkozások eseteire. Szóvl ha valaki átküld neked egy liket érs rámész, szerintem helyből szmláz. Illetve az embedded videók esetén sem lepődnék meg.

Persze az főleg FB, nem a messenger.

2017. jan. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Wadmalac ***** válasza:

Na javítsunk csak:

" Szóval ha valaki átküld neked egy linket és rámész, szerintem helyből számláz."


Sorry.

2017. jan. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm szépen:)

Megy a zöld kezecske:(

2017. jan. 5. 14:47
 8/8 A kérdező kommentje:
:)*
2017. jan. 5. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!