Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ellenzik sokan a jobb...

Miért ellenzik sokan a jobb minőségű kínai telefonokat? (meizu, xiaomi, stb) tényleg nem érdemes venni ilyen telefont?

Figyelt kérdés

2017. jan. 5. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
De érdemes.
2017. jan. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Nekem Xiaomi van, meg vagyok vele elégedve. Legalább olyan minőségi mint egy Samsung, ugyan abban az árban.
2017. jan. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Nem ellenzik, csak más véleményen vannak, amihez joguk van.

De érdemes, nekem is az van. Kinából hozattam és eddig minden téren bevált, azt tudja ami a leirásában szerepelt.

2017. jan. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%

Mert sokan le vannak ragadva a kínai=gagyi másolat gondolkodásnál.


Kedvencem azok, akik szidják a "szar kínai" telefonokat, és közben boldogan mutogatják hogy akciósan vették a Huaweit... :D

2017. jan. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Mert fogalmatlanok. Sok a sík ember aki csak okoskodni tud leginkább, de amúgy totál hülye a témához.

Végülis a 3. legnagyobb mobilgyártó volt tavaly. Azóta egy felvásárlás miatt (ha jól tudom motorola lenovo összeolvadás) a 4. lett.

2017. jan. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
29%
Azért ellenzik mert belerakják a hardvert ami jól mutat a papíron, teljesítmény meg közben sehol. A minőségük általában rosszabb.
2017. jan. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

"teljesítmény meg közben sehol. A minőségük általában rosszabb."


Az a vicc, hogy ez egyszerűen nem igaz.


Pont a nagy gyártók szokása telesz..rni a telefont bloatware programokkal, lásd Samsung, Sony. Minőségben is kritikán aluli hardverrel szoktak jönni, kivéve a csúcskategória.


Gyakorlatilag a korábbi alsó és középkategóriás telefonokat egyedül a márka adta el. Nem ok nélkül szállnak ki ebből a piacból, mert ott egyértelmű a kínai telefonok előnye.


Ha meg teljesítmény és minőség:


Egy Xiaomi Redmi olcsón ad fém házat, ujjlenyomat olvasót, kiegyensúlyozott hardvert, és átgondolt, működő szoftvert...nem mellesleg 4000MAh akksival...


Huawei úgyszintén ott van a nagyok között, elég csak a P8-P9 sikerére gondolni. P9-el olyan fotókat lőttem, hogy az iPhone-os kollégák mind hümmögve nézték.


Vagy saját magamnak egy Oneplus 3T-t vettem, gyakorlatileg az aktuális csúcs hardver van benne, egy közel gyári szoftverrel, jó támogatással, frissítésekkel.

2017. jan. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
27%

Hamár kínai telót veszel,ne xiaomit,nekem az volt,egy hónap után belassult,laggolt mint az állat.

A huaweit ajánlom,egy év után is nagyon gyors,és törhetetlen :D

2017. ápr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8-as: nekem több, mint 1 éve Xiaomi-m van, tökéletesen működik ;)
2017. ápr. 10. 13:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk már szinte mindenki lecserélte a régi telefonokat. Pedig eleinte mindenki fenntartással volt vele, de mikor kipróbálták az első telefonokat amit kinából hozattam, megváltozott a véleménye mindenkinek. Már elmúlt egy éves és még abszolút tökéletes. De eddig még senkinek nem volt vele baja. Pedig mindenki más félét hozatott. ULEFON power, Oukitel 6000, Hom tom, Doogee, Lenovó.
2017. ápr. 11. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!