Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes kínai, középkategóriás...

Érdemes kínai, középkategóriás mobiltelfont kipróbálni?

Figyelt kérdés
Mindig "normálisabb" mobil om volt, Samsung, BlackBerry, Nokia.. Most már annyi kínai telefon van, az ismertebbeken - Huawei, Asus, Xiaomi..- túl, hogy az ember elgondolkodik, ki próbáljon e egy nagy tudású, de nem túl ismert telefont. Mondjuk inkább itthon vásároltat. Mik a tapasztalaírok a neten feltalálható kínai csodákról?

2016. nov. 12. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen,de leginkább a Xiaomi-t.
2016. nov. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Verné Tór még jó. Cubótot is érdemes kipróbálni. De az alap marad a Ksziáómí.
2016. nov. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Te még mindig itt trollkodsz?


Igen amúgy a xiaomit érdemes. Redmi 3S,Note 3 Pro Special Editiont tudom ajánlani kezdésnek.

Redmi Note 2-m volt anno van vele tapasztalatom és csak ajánlani tudom.

2016. nov. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem Vernee Apollo Lite-om van, és rohadt jó.
2016. nov. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. nov. 12. 21:59
 6/7 Alex Fly ***** válasza:
Xiaomi, Zopo, Meizu, Huawei, Lenovo... mindegyik megbízható márka és bőven felveszik a versenyt az ismertebb gyártók megfelelő kategóriájú modelljeivel.
2016. nov. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Xiaomi Redmi Note 2 Prime-om van mindjárt egy éve. Nagyon szeretem, semmi probléma nincs vele, tökéletes készülék, nagyon jó választás volt. És a hazai garanciáról nem is beszéltem még... :)
2017. jan. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!