Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A LENOVO A2010-es készülékem...

A LENOVO A2010-es készülékem leirásában van egy olyan megjegyzés, hogy a beállítások->megjelenítés->átadás beállításával át tudom küldeni a képet TV-re. Nekem ez a menüpont nincs meg. Miért? Az android verziószáma 5.1.

Figyelt kérdés

2017. jan. 5. 15:59
 1/4 Alex Fly ***** válasza:
Nem az a verziójú szoftver van telepítve, amelyhez a leírás készült. Nem egyedi eset, a leírás is említi, hogy lehetnek eltérések...
2017. jan. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi Alex, de leellenőríztem a verziót és az 5.1-est mutatott. Csináltam egy rendeszerfrissítést is, de azt mondta a legújabb verziot használom. Ennek automatikusan tartalmazni kellene ezt a funkciót.
2017. jan. 6. 08:08
 3/4 Alex Fly ***** válasza:

Az 5.1 az Android verziója lehet (Lollipop). De ezen belül is vannak különböző buildek, melyek több pontban eltérnek egymástól. És a gyártó mindig fenntartja magának a jogot, hogy ezeken változtasson.

hogy konkrét példával éljek, én egy LG G2-t használok. Ehhez is van stock (gyártói) ROM. a Lollipop rendszerek a v30 számot viselik. Ebből van a különféle hardvereknek megfelelő változat (D800, D801, F320, stb.). Magyarországon a nemzetközi verziót forgalmazzák, így nekem a D802 kell. Ebből is van többféle kiadás: D802-v30a, v30b, v30c... Általában a főverzió utáni betűjelek a buildeket jelzik: minél magasabb, annál újabb kiadás. Hogy még egyszerűbb legyen a helyzet, a különféle régióknak illetve országoknak is más-más szoftvert adnak ki. Van északeurópai, atlanti, francia, svájci, magyar... és még kismillió. Ezek mind eltérnek egymástól az adott helyen elérhető specifikus szolgáltatásokban. És ehhez még hozzájönnek a szolgáltatói ROMok is (Vodafone, T-mobile, stb.) Tehát a telefonomra kb. 80 féle, a gyártótól származó hivatalos szoftvert tudok telepíteni, melyek mind tökéletesen működnek -és mindegyiknek 5.0.2 a verziója. És nincs közöttük kettő egyforma, amelyik pontosan ugyanazt tudná...

2017. jan. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocs, de kiegészítem a kérdést. A TV LG 42LA660S-ZA bekapcsoltam a wi-fi directet és miracastot is.A telefonra milyen miracastot kell telepíteni, hogy lássa egymást.Már kipróbáltam párat, de az eredmény negatív. Mit tegyek?
2017. jan. 6. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!