Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vernee thor okostelefon...

Vernee thor okostelefon vélemények?

Figyelt kérdés

Holnap jön meg ez a telefonom.


Nem tesztekre vagyok kíváncsi, azokat olvastam, hanem aki vett ilyen telefont, neki mi a tapasztalata?


2017. jan. 5. 18:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az ujjlenyomatolvasöja fa$za, csak gyengéden kell vele bánni. Nagyon jó a kijelzője, annak ellenére hogy 1080x720-as felbontása van. A hátlapi kamerája egész jó(nyilván egy fényképezőgéphez képest sehol nincs), az előlapi fos. Simán viszi az Angry Birds 2-t, miközben töltöm le az Apshalt 8-at, ami egy elég frankó és telóigényes játék, és természetesen azbis megy rajt fa$zán. Antutu tesztje akadozik+a Need for Speed: No limits is egy kicsit. Az akksi hamar feltőltődik, viszont annyira sokáig nem bírja, az alao funkciók IS működnek rajta(hívás,sms, mms). A legújabb Android van rajta, 6.0, de most idén megkapja a 7.0-t. Közép kategóriás telefon, nem lesz vele gondod. Ha még érdekel valami, válaazolok.
2017. jan. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem az ujjlenyomat olvasó pár hét után megadta magát, hónapokkal később a telefon recseg-ropog, az akksi olyan, hogy 15%-ról 0-ra 20mp alatt merül le, tehát amikor jelez, hogy 15%-on van, úgy kell rohannom a töltőért, mint egy normális telefonnál 1%-os töltöttséggel. Amúgy tudásra jó, pár hónapig biztos elégedett leszel vele, de kár fényesíteni, minőségtelen, olcsó no-name telefon.

Mindenesetre visszaküldöm gariba, kap még egy esélyt, mert amúgy külsőre is, tudásra is jó, valamilyen szinten megszerettem, csak ne lenne ennyire silány kivitelezés...

2017. jan. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ja, és a képernyő hidegben alig érzékeli a tapintásom, pl ilyen -5 alatt már lehetetlen rajta írni.

Bocs, hogy pont most húztalak le, remélem te szerencsésebb leszel vele, mint én :\

2017. jan. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

#2:

Nekem is volt hogy nem érzékelt az ujjlenyomatolvasó, de nem, nem romlott el. Valószínűleg te is mindennel telepakoltad, de a gyári visszaállítás megoldja. Az meg hogy recseg, csak akkor van, ha rosszul rakod vissza a hátlapot.

2017. jan. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Neked mi a véleményed, kérdező?
2017. jan. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nahát megjött, tegnap óta "nyúzom"

Az alcatel pop c3-am után ég és föld

Leszedtem rá nagy játékokat, nem akadt még meg.

Egyszer sikerült megakasztani, akkor annyi volt, hogy lezártam, 3 mp kellett hogy reagáljon, utána feloldtam és tökéletes.

Kamerája szerintem telefonhoz képest, főleg ennyi pénzért számomra kiváló. Előlapija picit szemcsés, de nemvészes abszolút.

Annyi baj van, hogy egy aprócska hiba van a kijelzőn, egy pixelnyi csíkban mosódott, de más észre sem veszi.

De én ezért biztosan nem küldöm vissza.

Az ujjlenyomatolvasója tényleg nem a legjobb, de nekem azis csoda hogy ennyi pénzért van benne, annyi, hogy nem mindig old fel elsőre, de ha hozzászokunk, szerintem jól használható.

Kijelzőjének színei szerintem nagyon szépek.

Hibát igazából szerintem keresve lehet találni csak 1-2-t, de elenyésző.

Igazából aki egy 8 maggal, 3gb rammal, és 13 megapixellel keres telefont 40-45 ezer forintért, én annak ajánlani tudom.

Illetve szerintem az is nagyonjó benne, hogy az android rendszere full alap verzió, semmi felesleg nincs benne, egy plusz uberes alkalmazás és ennyi.

Remek telefon.

2017. jan. 7. 19:31
 7/12 A kérdező kommentje:
Jah és a kijelző hibához annyi, hogy előfordulhat, hogy csak szoftveres hiba, lehet egy frissítéssel jólesz majd.
2017. jan. 7. 19:32
 8/12 anonim ***** válasza:
Elvileg idén jön az Android 7.0
2017. jan. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Lázár Gergely válasza:
Nekem is ilyen van. Négy hónapja van meg körülbelül, tök jól elvagyok vele. Szlovákiából hozták. Ajándékba kaptam hozzá tokot és üvegvédőt. 13 megás kamera, nyolcmagos processzor... kétszer erősebb az előző telefonomnál. Hát igen, a hátlapja elég rossz minőségérzetű, de ezért jó, hogy van tok. SIM-kártyát nehéz beleszuszakolni. Rosszul raktam be és percekig feszítenem kellett, amíg kijött. Most már jó. Az akkumulátort nem lehet kivenni, így amikor resetelni kell (előfordul minden okostelefonnál, hogy befagy), akkor a bekapcs gombot kell nyomni hosszú ideig.
2017. jan. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#4

Tehát ha jól értem

a. működik az ujjlenyomat olvasó, de cserébe ne telepítsek alkalmazást a telefonra

b. telepíthetek alkalmazást a telefonra, de akkor mondjak le az ujjlenyomat olvasóról

így nagyon sok értelme volt belerakni...

2017. jan. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!