Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen használt okostelefont...

Milyen használt okostelefont 30-40e körül?

Figyelt kérdés
htc one x és sony xperia t modelleket nézegettem ebayen, csak hátrány, hogy nem lehet akkut cserélni, meg van bennük pár év. kamera legyen korrekt, előny ha nem műanyag. net és pár alkalmazás futna, játék soha. max 15cm. kösz!
2017. jan. 6. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennyiért már nagyon jókat tudsz venni, felesleges kidobni a pénzt ilyen használtakra.
2017. jan. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Vernee Thor a legjobb vétel ennyiért.
2017. jan. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Itt vannak új telefonok:

[link]

2017. jan. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Túlárazott mobilokat mutogat a gyereknek, hát beszarok. 😂
2017. jan. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Valamit nagyon benéztél, Xperia T nagyjából 10-15-öt ér.


30-40 ezer körül én Xperia Z1 vagy Z1 Compactot néznék használtan. Mai napig erős hardver, jó üzemidő, jó kamera.

2017. jan. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
# 4: az nem az én bajom, hogy drágán adják nálunk a mobilokat. Írj panaszt nyugodtan, csatlakoznék én is hozzá - addig is ezek a mobilok vannak, amiket a helyszínen, a boltból haza lehet vinni.
2017. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Oké.
2017. jan. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat srácok! végül egy osztrák boltból jön egy one mini2 27ért, meglátjuk jó döntés volt-e.
2017. jan. 7. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!