Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s vagy huawei p9 lite?

Iphone 5s vagy huawei p9 lite?

Figyelt kérdés
Iphone 5s em van 1 eve... De lehet Lecserelem egy huawei p9 lite ra mert nagyobb es kenyepmesebb rajt jatszani, gepelni, emaileket olvasni... Dragsbb keszulrket nem tudok venni es mivel ceges is lenne ezert csak olyan trlefont valaszthatok amit forgalmaz egy hazai mobilszolgaltato... Szerintetek megerne?

2017. jan. 6. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem. De ahogy te érzed.
2017. jan. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Te tudod kérdező, de szerintem megéri váltani.

Viszont előbb nézz utána - vannak összehasonlítói videók.

2017. jan. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sztovicska válasza:
34%
Az ios minden ponton jobb oprendszer mint az android. Ios-ről androidra váltani semmiképp nem éri meg (tapasztalat! Volt már wp, ios, android)
2017. jan. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
54%
Nekem eddig Nokia Lumia telefonom volt ( ami ugye Windows-os ), de mindig is iPhone-t akartam. Karácsonyra kaptam egyet, de már tele van vele a hócipőm. Szerintem sokkal jobban jártam volna, ha megtartom az előző telóm, pedig azt a nyáron leejtettem, és a kijelzője totálisan összetört. Persze, az iPhone sok mindenben jobb, pl. sokkal élesebbek rajta a képek, stb., de pl. az Apple ID-től a hajamat tépem. Ez persze a te döntésed, de szerintem megérné váltani.
2017. jan. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi baj az Apple ID-val?
2017. jan. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

Hát a p9 Lite minden szempontból jobb telefon mint az 5s.

Viszont én ha váltanék biztos valami komolyabbra váltanék pl p9

2017. jan. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!