Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elfelejtettem a telefonom...

J.Szandra kérdése:

Elfelejtettem a telefonom lezáró kódját. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok iLike telefonja van a húgomnak és elfelejtette a lezáró kódját. Hogyan törhetem fel? Néztem a neten videókat, hogy hogyan lehet feltörni, de erre az iLike telefonra nem hatott. Nem tudom, mit lehetne csinálni, hogyan lehetne feltörni. Van esetleg valakinek valami tippe? Esetleg van itt egy hacker, aki tud segíteni?:)

2017. jan. 6. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Allul van olyan lehetőség hogy elfelejtett jelszó? Ha van ilyen akkor a google felhasználó névvel és jelszóval fel lehet oldani. Ha nincs akkor az a legegyszerűbb ha a recovery-ben factory resetet csinálsz, de ez minden adatot töröl. És sajnos az ilyen noname telefonokon a recoveryben kínai vagy koreai a nyelv. Akai készülék volt jelszóval levédve azt is factory reseteltem de csak próbaszerűen (nem tudok kínaiul) és sikerült. Kikapcsolod a készüléket és két gomb kombinációjával tudsz a recoverybe lépni. Hangerő fel+bekapcs. Vagy hangerő le+bekapcs, le/föl+bekapcs. Addig kell nyomni amig meg nem jelenik egy "menü" Ha mázlid van akkor angolul ott lesz hogy factory reset vagy wipe és azon belül factory reset. De ezt látatlanba nehég megmondani, így leress rá videóra: iLike factory reset
2017. jan. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!
2017. jan. 7. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!