Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ufo vagyok én, h problémamente...

Ufo vagyok én, h problémamentesen használok egy 512mb. memóriával rendelkező telefont?

Figyelt kérdés
2017. jan. 7. 07:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, csak nem használsz telóigényes alkalmazásokat.
2017. jan. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Windows phone? Annak sokkal kisebb a memória igénye, mint a másik két ökoszisztémának.


Btw a "használok" és a "problémamentesen" szavak jelentése elég relatív. Ha a nagyon alap funkciókat nézem (telefonáls, sms, messenger, böngésző), akkor akár elegendő is lehet az 512 mega, de így sem lesz a leggyorsabb. Az, amit Te problémamentesnek hívsz, az másnak simán lehet, hogy lassú, de mivel ezt szoktad meg, ezért nem is tudod, hogy mi lenne jobb.

2017. jan. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
mármint ha több ram van a telefonban gyorsabban tudok telefonálni ? :)
2017. jan. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem, de gyoesabban nyílnak meg az alkalmazások, van multitasking stb..

A másodikkal teljesen egyetértek. Ez relatív.

Mivel nagyon másból nem indulhatok ki, nézzük meg a saját példámat: évekkel ezelőtt viszonylag sokáig használtam egy sony xperia tipo-t. Én is úgy voltam vele, hogy teljesen jó, sőt, ami hibája volt, azt elkönyveltem magamban, hogy minden okostelefonnal biztosan ez van..

Utána lett egy kissé komolyabb, majd egy felső kategóriás telefonom, és a különbség ég és föld.. csak én ezt addig nem tudtam míg nem tapasztaltam.


Lehet neked is tök természetes, hogy fél percet vársz pl egy weboldal betöltésére, mert nem használtál még olyan telefont, ami ugyanazt 2 másodperc alatt hajtja végre.

Meg persze nem használsz memóriaigényes appokat. Pl 512MB RAM mellett egy waze elég hamar feladná a harcot.

2017. jan. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szántóvető ***** válasza:

én is problémamentesen használom a céges ilike x3-at-telefonálásra meg sms-írásra.böngésző alatt már durván belassul,komolyabb alkalmazások pedig két vállra fektetik.

ja igen,ufo vagy.

2017. jan. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!