Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezt meg hogy?! Történt valakiv...

Ezt meg hogy?! Történt valakivel hasonló?

Figyelt kérdés
Egy hónapja kaptam egy samsung galaxy A3 2016 telót.Néhány napja kaptam egy üzenetet a telekomtól, hogy van náluk kb.60000Ft tartozásom.Csakhogy én vodafonos vagyok!Nem töltöttem le pénzbe kerülő alkalmazásokat.Nem vásároltam alkalmazásokon belül.A kártyámra előre kifizettük a pénzt.A vételárat rendeztük.Mivel 25 éven aluli vagyok,kaptam 2GB netet.Ez még nem fogyott el.Apukám se tudja,hogy hogyan lehet ez.Amugy nem az,hogy anyagi csődbe taszít minket, mert ki tudjuk fizetni,csak azért szeretnénk tudni jogy mi ez az egész.Feltörhették a telefonomat?Amugy tudom,hogy hülyeségnek hangzik,de én ugy gondolom,hogy emiatt még furább a helyzet:az egyik játékombanaz eggyik üzem 12 óránként adott pénzt.Eggyszer,mikor 1 nap után beléptem,azt jelezte hogy még van 1 óra.Vki tudja mi lehet ezeknek az oka?Történt valakivel hasonló?

2017. jan. 7. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy valaki olyan mobilszámát kaptad meg a telefonodhoz és SIM kártyához, ami régen egy telekomosé volt, aki nem fizette be a tartozását?


Szerintem ignoráld az egészet. Ha nem névre szólóan jött akkor, nyilván tévedés, esetleg hívd fel a telekomot és jelezd nekik, hogy szálljanak le a telefonszámodról.

2017. jan. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Menj be a telekomhoz és mondd nekik hogy nézzenek ennek utánna,ha nem tartozol nem varrhatják a nyakadba
2017. jan. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írják, az a biztos ha bemész és megkérdezed mi is ez.
2017. jan. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a szám előzőleg számhordozással lehetett a T-nél, és ott valaki adósságot csinált.

Nem kell foglalkoznod vele, ugyanis attól hogy erre a számra érkezik az értesítő üzenet, nem a te neveden van az az adósság.

De akár fel is hívhatod vagy személyesen is bemehetsz, igazolod hogy ez a szám a tiéd, megkéred hogy ne küldjenek a továbbiakban ilyen értesítőt.

2017. jan. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2017. jan. 7. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!