Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyártok fejlesztők direkt...

Gyártok fejlesztők direkt csinálják azt, hogy letiltják az eddigi müködő alkalmazást?

Figyelt kérdés

Mi értelme annak, hogy nem engedik az alkalmazásokat szabad felhasználásra? Mit akarnak elérni a fejlesztők? Csak a gazdagokra gondolnak, aki nem engedheti meg magának a luxust, az nem használhat alkalmazásokat?

felháboritó amit müvelnek. Tvknél is ugyan ez. Kiadnak egy szériát tvből, van bele raknak gyárilag 600 megát, rajta is vannak programok, igen ám csak kibszott frissitések, Nem tudom meg érteni, felfogni, hogy most az miért, kinek baj, ha az eddigi alkalmazást használom? Igy letiltják, és csak akkor lehet használni, ha frissiti.. Ugyanigy beszptam telefonnal is. 3 éve vásárolt sony, van benne 1 giga memoria azthiszem, de már irja hogy szabaditsak helyet. Ergo, mintha én adatokkal raktam volna tele. Mit csináljak ezzel a telefonnal dobjam ki? vagy még is mit várnak ezek a gyökér fejlesztők? Most is volt egy fontos alkalmazásom, ahol adatokat tudtam lekérni, eddig müködött rendesen, viszont most az irja, nincs frissitve, töltsem le.. oké.. letölteném én. De nem tudom mert más szros programok frissitései is tele van a memoria. Kérdezném én ezektől a fejlesztőktől, Hány terrás telefon kell hogy legyen az embernek, hogy ne legyen baja ezekkel a szros frissitésekkel? Azt se értem, miért kell kb minden honapba frissiteni, mitől lesz elavult? nekem tényleg nincsen fölösleges 100 ezreim hogy olyan telefont vegyek.. Mit csináljak, ha rajta van egy fontos alkalmazás az adataim lekérdezése végett és nem tudom megnyitni?


2017. jan. 7. 16:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nalam ugy van beallitva h csak ertesitsen a lehetseges frissitesekrol, aztan en dontom el melyiket frissitem. Persze nalam is elofordul olyan alkalmazas amit a nelkul mar meg sem nyit, ilyenkor a falra tudnek maszni idegessegembe, es igy is eleg sokszor kiirja a telom h szabaditsak fel helyet. En sem ertem mire jo ez az egesz:(
2017. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerintem tökmindegy hogy van beállitva, az csak egy üresjáratú gombocska beállitás, hogy megnyugtassa a felhasználót.. majd rádöbben az ember egy idő után hogy hogy fogynak a szabad helyek
2017. jan. 7. 16:32
 3/13 A kérdező kommentje:
nevetséges.. de tökmindegy hogy helyet szabaditok, hogy frissitsem, 1 hónap múlva megint zaklatni fognak vele.. akkor még plusz 100 megával több lesz a frissités. Undoritó.
2017. jan. 7. 16:34
 4/13 anonim ***** válasza:
A frissítések azért vannak, hogy a hibákat kijavítsák, stabilabbá tegyék a programot, stb. Te lennél a legmérgesebb, ha valaki úgy törné fel a telefonod, hogy az adott alkalmazás egy hibáját használná ki..
2017. jan. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, nálam pl. én döntöm el hogy frissítek vagy nem és nem a program. Semmi nem töltödik le és nem települ automatikusan.
2017. jan. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
oké, de ilyen sürün frissiteni, azért ez nem normális. Miért nehet úgy mint az Xp idejébe hogy van egy müködő rendszer, senkinek semmi gondja nem volt. és a frissitrés is csak időszakonként jöttek. Nem bsztatták a felhasználót minden honapba hogy lejárt, frissiteni kell.. új verzió.. Baromság az egész. Az a baj, nincs szabad akarata döntése az embernek. Egyszerüen bekell nyelni mindent amit kiadnak.. nem mondhatom hogy nekem jó ez ahogy van, jól müködik. Mert úgy is rákényszeritenek, ha nem ma akkor holnap.
2017. jan. 7. 16:47
 7/13 A kérdező kommentje:
Jó, itt nem az a lényeg. Az hogy van egy müködő program. és letiltják. Kiirja az üzenetet hogy frissitsd.
2017. jan. 7. 16:48
 8/13 anonim ***** válasza:
5-os, ezt irtam en is, csak a legfontosabbakat frissitem, de igy is egy ido utan betelik a memoria, pedig takaritom is rendszeresen a telot.
2017. jan. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Hány terrás telefon kell hogy legyen az embernek, hogy ne legyen baja ezekkel a szros frissitésekkel?"


64gb elég.

2017. jan. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha nincs pénzed ne legyen igényed. Nem kötelező okos telefont se használni. Egyébként 60-70 ezer már tökéletesen használható telókat lehet venni.


Na jobban beleolvastam a szövegedbe. Egy technikai analfabéta csak ne minősítgessen senkit.

2017. jan. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!