Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s, sony xperia z5...

Iphone 6s, sony xperia z5 vagy xperia x-et vegyek?

Figyelt kérdés
Nemtudok dönteni, pedig már sok tesztet elolvastam. A kamerák a legfontosabb szempontok nálam.

2017. jan. 7. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha kamera akkor a Sony kilőve mert egyszerűen nevetséges hogy a Sony optikájával mindenki tud valamit kezdeni csak a Sony nem.

Ha jó kameratelefon kell akkor még jó választás a Nexus 6P/5X,jobb kamerával rendelkeznek mint az I6S.

De annak sincs rossz kamerája.

2017. jan. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De azt olvastam, hogy az xperia x, és z5-nek elég jó kamerájuk van.
2017. jan. 7. 18:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig pont az ellenkezője,mind a 2-nek siralmas.Régebben az Z1-nek volt jó kamerája,azóta nincs nagy dobásuk.
2017. jan. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
galaxy s 6 nak jó kamerája van
2017. jan. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A sony xperia x nagyon szep kepeket keszit, ha nezel youtube-n videokat majd latod, de mindenesetre az iphone 6s-nél szebb kepet keszit..
2017. jan. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5.Nézz róla teszteket,az I6S azért jóval szebb képeket készít.Nem vagyok iPhone fanatikus de ez igaz.

Az MA teszten is látszik meg úgy általában:

[link]

Igaz hogy abba az I6S Plus van benne de csak a felbontás a különbség.

Nincs mit ezen szépíteni,a Sony nem tud SW-t írni a telefonos optikájához.(a vicc hogy egy E5 meg jobb képeket csinálni mint egy XA ami meg jóval drágább,házon belüli konkurense lett kamerában)

2017. jan. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pedig azt olvastam hogy az iPhone-nak a kameráját a sony gyártja. Ha ez igaz akkor elég nevetséges, hogy maguknak kispórolják ezt az elemet :D
2017. jan. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!