Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az újabb telefonoknak megárt...

Az újabb telefonoknak megárt hogyha töltés közbe használom, és a túltöltődés?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm!

2017. jan. 7. 21:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Hülyeség. (Na jo, a tultöltés persze, hogy árt, de az csak akkor fordulhat elö ha sz-r a töltö.)
2017. jan. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"csak akkor fordulhat elö ha sz-r a töltö."

Na a töltőnek ehhez a kérdéshez pont semmi köze.

2017. jan. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%
Az nem árt ha ha töltés közben használod, bár nem értem hogy azt az egy órát miért nem lehet kibirni telefon nélkül! Nekem kb 15 éve van mobilom, de szerintem egy kezemen meg tudom számolni hogy hányszor nyomkodtam töltés közben! túltöltés nem tesz jót aksinak, 95 % körül jó ha leveszed mindig töltőröl
2017. jan. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"nem értem hogy azt az egy órát miért nem lehet kibirni telefon nélkül!"

Nem értem miért nem lehet kibírni felesleges okoskodás nélkül...


"túltöltés nem tesz jót aksinak, 95 % körül jó ha leveszed mindig töltőröl"

Ekkora hülyeséget is régen hallottam.

2017. jan. 8. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Amúgy hogy választ is adjak:


1. Alapvetően nem árt.

2. Bizonyos esetekben lehet hogy nem tesz jót hosszú távon. Nekem például töltés közben eléggé melegszik a régebbi telefonom, ha erre még rányitok egy játékot, amitől szintén melegszik a hardver akkor majd kigyullad a kezemben. De ez mondjuk extrém eset.

3. Nincs olyan hogy "túltöltés". Nem is értem ezt az akkumulátor féltést...

2017. jan. 8. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2017. jan. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
küldhetnék kb még 100 ilyen linket, amiben arról van szó hogy meddig érdemes tölteni telefont, de keress rá magadtól talán meg tudod oldani! okoska 10 évig telefon szervízben dolgoztam nem ám nekem akarod bemesélni hogy nincs olyan hogy túltöltés!
2017. jan. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
[link] Linkelek be még egyet hátha nem ismered a googlet! Gondolom most majd azt írod hogy akik az aksikat készítik hülyeséget beszélnek, te jobban értesz a dologhoz igaz!?
2017. jan. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ahhoz meg még külön csak gratulálni tudok hogy ha töltöd, és melegszik alapból is, még közbe unalmadba játszol is rajt, és felforrósodik a telefon! Ehhez még egyetem sem kell hogy rágyere hogy ez aztán főleg nem tesz jót a telefonnak! Úgyhogy nekem te ne írkáljál hogy okoskodik az ember, mikor sík hülye vagy a témában, és a kérdezőt meg még meg is téveszted a baromságaiddal!
2017. jan. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"okoska 10 évig telefon szervízben dolgoztam"

Hát elég szomorú ha "hozzáértőként" ilyen baromságokkal beszéled tele a telefonosok fejét...


"majd azt írod hogy akik az aksikat készítik hülyeséget beszélnek"


Kezdjük ott, hogy nem azok írják ezt, akik az aksit készítik.


Másrészt elég pusztán józan ésszel végiggondolni, van egy kvázi "zsebszámítógépünk", amit mérnökök, informatikusok, hozzáértők terveznek meg. Pont ugyanúgy az akkumulátorokat is. Ha valójában így működne a dolog, hogy "ne merítsd le, ne töltsd fel", akkor alapból így lenne megtervezve és így működne.


Nagyjából olyan, mintha azt mondanád, hogy van egy Ferrarid vagy egy Lamborghinid, ami az autók csúcsa, de kurblival kell beindítani...

2017. jan. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!