Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone nál vásárolt iphone...

Monk1 kérdése:

Vodafone nál vásárolt iphone a garanciát nem ismeri fel?

Figyelt kérdés

Szóval vettem egy Iphone 6s plust használtan. A garancia papír szerint 2016 májusában lett vásárolva a készülék. Viszont a szériaszám ellenőrzésnél meg nem garanciás a készülék.

Érvényes vásárlási dátumnál a pipa zöld.

Telefonos műszaki támogatás: lejárt. Itt sárga felkiáltó jel van.

Javítási és csereszolgáltatás: a fogyasztóvédelmi törvények hatálya alá tartozhat. Itt kék felkiáltó jel van.

Akkor most vagy a garancia papír hamis (bár ezt nem hinném) Vagy Lehetséges volna hogy a vofafonnál vásárolt telefon csak vodafon garanciás? Bemegyek a vodafonhoz is, de előtte kíváncsi lennék a véleményetekre. Illetve arra gondoltam még, hogy talán garanciában cserélték ki a telefont és lehet ezért nem mutatja az Apple garanciát? Bár én nem ezt az információt kaptam



2017. jan. 8. 04:47
 1/5 anonim ***** válasza:
En az emagrol vettem iphone se-t zsir ujan, de mar vetelkor sem tudtam regisztralni garanciara az apple oldalon. azt irta hogy csak a szolgaltato szervizeli. ez is furcsa volt mert fuggetlenul vettem.
2017. jan. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy ismerősöm pl bevitt az örs vezér téri árkádban lévő istyle szervizbe egy 6s plus készüléket, mert hamar lemerült. Garanciás volt a telefon erre azt találták ki beázott és harmadik fél által belepiszkált készüléket nem áll módukban garanciában javítani illetve kicserélni. Pedig nem is volt beázva sem javítva sosem. A garancia így ugrott. Szóval ha ilyen dolgok vannak, akkor én már semmin sem csodálkozom. És nem hinném hogy akitől vettem a telefont hazudna, mert adásvételi szerződést csináltunk, hivatalos okmányokkal együtt a saját házában. Szóval nem hiszem hogy ha valaki beakarna csapni akkor a saját házába meghívna, és az okmányaival csinálna szerződést. Ma mindenesetre bemegyek a vodafonhoz és megmutatom nekik a garancia papírt. A papíron nincs név csak a vásárlás időpontja és az aláírás, és a pecsét. Meg a telefonnak valami sorszáma.
2017. jan. 8. 07:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Ebből az következik hogy venni kell Kinából egy 50 ezres telefont, mint én meg sokan mások és egy év után HA ROSSZ ? és sziv fájdalom nélkül kidobni.
2017. jan. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A telefon hibátlan. Semmi baja nincs. Csak hát én garanciával vettem, és szeretném ha ez így is maradna. Egyébként nem értem ha emagról vagy vodafontól veszed a készüléket akkor nem jár hozzá a gyári garancia? Azt tudom ha valami baja van a készüléknek akkor a vodafone tovább küldi a szervizbe. De akkor meg miért nem mutatja az Apple oldalán is a garanciát?

Nem értem én ezt

2017. jan. 8. 10:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem minden országban ismeri el az Apple a gyári garit. Az USA-ban tuti okések, de kelet európa elég gáz nekik.
2017. jan. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!