Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes még iPhone 5S-t venni?

Érdemes még iPhone 5S-t venni?

Figyelt kérdés

Persze újonnan! Használtan sosem veszek telefont.

Elég baráti ára van már.

A 6-os széria nem tetszik. A 7 igen, de annyit nem adok ki telefonra.

Igazából Windows-os telefont akarok venni, de az új telefonok, csak évvégén jönnek a Microsofttól.

Addigra kellene egy jó telefon.

Androidos nem kell semmi pénzért, köszönöm!



2017. jan. 8. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem van eladó lumia 830-om, kipróbálni kipróbálhatod xd

Amúgy ja, érdemes.

2017. jan. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem mondtad, mennyit akarsz költeni. Az iPhone SE külsőre olyan, mint az 5S, belsőre meg mint a 6S.
2017. jan. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6-os széria nem tetszik, de a 7-es igen?? WTF?!
2017. jan. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Képzeld el igen, nem tetszik a 6 mert nagyon csúnya a hátulja.

A 7-nek az 5s-nek meg az SE-nek szép dizájnja van, ennyi.

2017. jan. 8. 14:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Tok?
2017. jan. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az minden telefont elcsúnyít, sosem használtam.
2017. jan. 8. 17:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Én most vettem 5S-t. Tudatában annak, hogy a hardvere nem izmos. De nekem nem is kell, hogy az legyen, amire kell arra tökéletes. Ha kell a nagyobb teljesítmény, az SE jobb választás, nyilván az ára is borsosabb. Nekem nem érte volna meg, nem használtam volna ki egyik paraméterét sem amiben jobb. Nekem tetszik, normál használatnál nem akad, nem fagy, eddig androidos voltam, ahhoz képest is tetszik, pedig féltem tőle, olvasva a műszaki jellemzőit - de marha jól optimalizálva van az oprendszer.
2017. febr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudtam, hogy még lehet újonnan venni :D . Már kicsivel több mint 3 éve Iphone 5S-t használom és valószínűleg még 2-3 évig fogom is.

Ha tetszik a mérete és az OS akkor hajrá.


Windows telefont ne vegyél. Sokkal kevesebb Appot készítenek rá, mert nagyon kevesen használják. Pár pl: Tinder, Snapchat,Instagram és sok más.

2017. febr. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!