Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P9 lite, vagy Xiaomi...

Huawei P9 lite, vagy Xiaomi Redmi Note 3? Miért?

Figyelt kérdés
fontos számomra hogy nagy legyen a kijelző, szép képeket csináljon.
2017. jan. 8. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Redmi note 3, több a custom rom, jobb a támogatás a xiaominál, fórumok stb. Nekem mtk-s note 3 volt, teljesen jó képeket készített (már amennyire én fényképezek)
2017. jan. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

én értem csak annyira no name... meg olvastam, hogy nem teljesen magyar minden.

ez igaz?

őszintén szólva idegenkedem az ilyen no name márkáktól, félek hogy melléfogok.

2017. jan. 8. 21:36
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]

az előlapi kamerája jobb a huawei-nek, az a +1 GB ram annyira nagy szám a xiaomiba? kérlek segíts, nem igazán értek hozzá.

2017. jan. 8. 21:41
 4/5 anonim ***** válasza:
A xiaomi eleg nagy marka, mar teljesen magyar lesz a note 3is, csak frissiteni kell majd.
2017. jan. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 r3n1x válasza:
Üdv! Én a xiomi-t javaslom. Nem kell félni tőle, itthon csak azért noname kicsit, mert a telefonszolgáltatók nem forgalmazzák. Egyébként egyre népszerűbb márka, szinte úgy kell várni hogy rendelhető lehessen.
2017. jan. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!