Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet vírus van rajta?

Lehet vírus van rajta?

Figyelt kérdés
A telefonom (Kazam Trooper 650, ismeretlen márkája és olcsó ára ellenére nem rossz telefon) egyfolytában bekapcsolja az "ismeretlen forrásokat" azaz, hogy nem csak google playből tudok letölteni alkalmazásokat. Illetve néha letölt nekem egy "my apps" nevű alkalmazást, de mindig letörlöm. Ha vírus, akkor nem hiszem, hogy valami elég súlyos lenne, mert nem akadályozza a telefonomat a működésben, nem fagy le stb. Mit kéne tenni?
2017. jan. 9. 14:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és csak google playből, és aptoidéből töltök le dolgokat. Illetve a www.vidtomp3 nevű oldalról töltöttem le két zenét.
2017. jan. 9. 14:27
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Szóval te nem engedélyezted az ismeretlen forrásokat de valami magádol megváltoztatja a beállításodat? Hát ez elég súlyos. És amikor random letölt akkor honnan tölt le? Biztos nem google play en frissít csak? A következőt kell tenned: A telefont csökkentett módban elindítod és ugy használod. Ez letiltja a harmadik féltől származó alkalmazásokat. Így használod egy ideig és ha most nem változik a beállításod, nem tölt le akkor csak egy program okozza amit meg kell keresned és törölnöd. (Leggyakoribb ilyen alkalmazások: külömböző "battery optimalizator", Clean Mester és hozzá hasonló semmirevaló szutykok)[ilyenekre nincs szükség!] Ha csökkentett módban is ilyesmit tapasztalsz akkor a rendszereddel együtt van telepítve valami, akkor viszont le kell cserélned a gyári rendszerre.(ez nem jár garanciavesztéssel ha az " alapsáv verziója" megegyezik a letöltött rendszerével. Ez sok telefonnál gyerekjáték, kezdőknek is megy.
2017. jan. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor battery optimalizator okozta? Mert nekem le volt töltve egy. Mivel találtam egy vírust, ami a beállításokban volt, és nem engedte letörölni a vírusírtó (malwrebytes anti malware) Ezért újratelepítettem.
2017. jan. 9. 14:57
 4/4 A kérdező kommentje:
Visszatöltötte. Akkor megcsinálom azt, amit te mondtál, remélem működik.
2017. jan. 9. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!