Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most akkor ez tényleg vírus...

Most akkor ez tényleg vírus vagy csak kamu?

Figyelt kérdés

Valami kephostra feltöltött képet nyitottam meg egy linken(nem felnőtt tartalom). Aztán bevillant egy ablak google-ös háttérrel, hogy vírus támadta meg a telefonom, meg 38 másodpercem van hogy ne lopja el az adataimat. A legszebb hogy még fel is olvasta nekem, hogy "telefonom meg lett támadva egy vírus által".

Letöltöttem egy vírusírtót de az azt írja hogy biztonságos minden.

Szerintetek van további teendő?



2017. jan. 5. 12:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és rezgett is, és írta hogy kövessem az utasításokat. Na nekem ez gyanús volt. Inkább kiléptem és letöltöttem egy vírusirtót. Jól tettem?
2017. jan. 5. 12:24
 2/3 anonim ***** válasza:
Az reklám amúgy, valami szart (gondolom fizetős vírusirtót) rad akarnak sózni! A vírusirtó az meg sose art ha van!
2017. jan. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak reklám. Vírusírtó meg tök felesleges telefonra.
2017. jan. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!