Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől merülhet le 2 óra alatt...

Mitől merülhet le 2 óra alatt az akksim?

Figyelt kérdés
Van egy Samsung Alpha készülékem, nemrég akkumulátor lett benne cserélve, mert a régi már kb csak 10 órát bírt. Néha csinált olyat hogy 2 óra alatt lemerült, felmelegedett a telefon, és 0-ra került, minden előzetes jel nélkül. Gondoltam hogy akkumulátor probléma lehet. Vettem egy másikat. Ezzel gyönyörűen működik a telefon már kb 1 hónapja, de így is csinált 2x ilyen 2 óra alatt lemerül dolgot a telefon indokolatlanul. Nincs plusz wifi, 4g, letöltés stb.

2017. jan. 10. 07:20
 1/2 anonim válasza:
Szia ! Amikor megvettem az első okos telefonomat nekem is hamar lemerült.Az az igazság,hogy a feleslegesen futó alkalmazásokat ki kell kapcsolni.Én úgy használtam,hogy a fényerőn is csökkentettem.Meg ahogyan csak lehetett energiatakarékosra állítottam.A Play Áruházban találsz ilyen takarító programokat is.A folyamat az,hogy először letakarítani a felesleges fájlokat,és eltávolítani a felesleges appokat,amiket már nem használsz.De ha a fényerőt is akkorára állítod ami nem éppen vakítóan világít,hanem olyanra ami egy arany középút,az is sokat jelent ! Most nem tudok app neveket mondani,mert át álltam windows mobilra.De egy töltés után azonnal tapasztalhatod,ha a fényerőn visszaveszel.Egyébként az appok a háttérben használják a netet is ! Most nincsen időm,de beteszem ide egy androidos facebook csoport linkjét ahol segítenek mindenben.Andorid Magyarország [link]
2017. jan. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Még annyival kiegészíteném,hogy nekem is sokat segítettek annó abban a csoportban aminek a linkjét betettem.
2017. jan. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!