Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy név instagramon amire...

Van egy név instagramon amire már évek óta fáj a fogam. Nincs semmi poszt rajta és 3 követője van. Ha sokat jelentem törlik a profilt?

Figyelt kérdés
2017. jan. 10. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Elég undorító viselkedés, remélem az adminok levágják, hogy kamuból jelented a fiókot és nem csinálnak semmit.
2017. jan. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
miért undorító ha nem is használja a profilt? szerintem már rég el is felejtette hogy van. már régebben bekövettem hogy lássam aktív-e, pl lájkol képeket. de nem. Nem értem hogy ebben mi a rossz
2017. jan. 10. 13:01
 3/8 anonim válasza:
94%

miért nem írsz neki privátban? hogy szeretnéd megvenni a profilja nevét.. de ha jó fej ingyen is odaadja,ha ő úgysem használja..

jelenteni nem érdemes(mire fel?)+ nem túl tisztességes.

2017. jan. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
És ha egy kis módosítással regisztrálnál? Pl. mögé rakni egy számot vagy egy lenti vonalat? ( _ )
2017. jan. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy később nem akarja használni?

Ez tényleg féreg viselkedés. Ez korrekt módon úgy működik, hogy normális hangnemben írsz neki, hogy szeretnéd azt a nevet. És aztán megbeszélitek a továbbiakat.

Ha jelentgeted nem fogják törölni, mivel az admin látni fogja, hogy a bejelentésednek nincs alapja.


Egyébként meg igen, választhatsz hasonló nevet is, pl. cukifiu helyett cuki_fiu, cuki.fiu, cukifiu1, cuk1fiu stb.


De ez legyen a legnagyobb probléma az életedben.

2017. jan. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Jelentsd fel, hogy trágár, meg szidta az anyádat. Különböző álneveken jelentsd, az illik a profilodba..gondolom tyúkmelled is van.
2017. jan. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ő regisztrálta hamarabb. Az övé. Azt csinál vele, amit akar. Semmi közöd hozzá. Honnan tudod, hogy a 3 követő kije neki? Mire akarta később használni a profilt? Nem tudhatod.

Ő volt előbb, a név az övé, semmilyen címen nem formálhatsz jogot rá.


Jelentgetni amúgy jó ötlet, biztos kizárás lesz a vége. Téged fognak kizárni, te szánalmas, férfiatlan gyökér.

2017. jan. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Alex Fly ***** válasza:
100%
Ha kell a név, vedd meg. A Google-nek sem ingyen adta oda a gmail.com domaint az eredeti tulajdonosa. De mivel kellett neki, kifizette azt a pármillió dollárt. Neked nem jutott eszedbe?
2017. jan. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!