Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri-e lecserélni a telefont?

Megéri-e lecserélni a telefont?

Figyelt kérdés
Jelenleg Samsung galaxy s5 -öm van és szeretnék majd venni egy iphone-t. Körülbelül őszre lesz elég pénzem amikor kijön az új iphone.Iphone 6s-t vegyek vagy inkább iphone 7et?

2017. jan. 10. 15:47
 1/3 BM-Striker ***** válasza:

Nem.


6s Plus a legjobb iPhone jelenleg.

2017. jan. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

Vegyél fele ennyi pénzből egy iPhone SE-t szinte ugyanezt tudja.....

Bár iPhone 6 is csak most jött be és már a 7 is itt van. Szinte évenként jönnek ki sztem nem ér meg 300 000 Ft-t

2017. jan. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a Samsung Galaxy S7 Edge-t vagy a Sony Xperia XZ-t ajánlom, szerintem verik az iPhonet, mégis olcsóbbak mint az iPhone 7. A másik nagyon jó választás a Samsung Galaxy Note 7 lenne, mármint ha kijön a biztonságos változat, ami nem robban fel. 2016 legjobb telefonját cseszte el a Samsung, a Note 7 minden telefont lealázott volna. Ha iszonyatosan ragaszkodsz az iPhonehoz akkor 6s, nem sokkal rosszabb mint a 7.
2017. jan. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!