Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van itt olyan aki vett már...

Van itt olyan aki vett már használtan iPhone készüléket?

Figyelt kérdés
a széria az mindegy,hol vetted ? tapasztalat? megjött rendesen ahogy a leírásban szerepelt ? mennyire éri meg venni törött kijelzővel rendelkező telefont ? esetleg ebay ?

2017. jan. 10. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem személyesen veszed át akkor eBay a legbiztonságosabb hely a vásárlásra. Bármi történik, mindig a vevőt védi.

Itt tudod ellenőrizni, hogy van-e garancia, illetve hogy nincs-e letiltva icloudba : [link] - [link] .

Törött kijelzővel nem vennék semmiképp mert 1. annyival nem olcsóbb, 2. drága a csere és az se biztos, hogy csak a kijelző az egyetlen probléma vele. Dobj hozzá még 20-30 ezret és megtudod venni az adott modellt törött kijelző nélkül.

2017. jan. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ,ebay-nél annyi a baj,hogy nem magyar,mondjuk ez a kisebb probléma,de külföldi hálózatos így magyar hálózaton nem működnek,függetlenítés meg gondolom sokba van...

pl: 5S unlocked 45ezer+7 a szállítás, nem tudom mennyire valós..

2017. jan. 10. 18:57
 3/4 anonim ***** válasza:

En nyaron vettem egy i4et 20ezerert a facebook adok veszekbe

Tokeletesen mukodik(lassan 7eves telefon)

Szerintem nezz szet ott es szemelyesen menj el erte

Nezd meg kozelebrol es vedd meg

En efy nagyon kedves lanytol vettem factory resetezte utana segitett ujra beallitani(sim kartya kellett volna bele es nemvolt simkartyam de nagyon segitokesz volt nemlepett le egybol a penzel hanem megvarta h mukodesre birjuk)

Torottet meg ne vegyel semmikeppen

2017. jan. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ebay

gyenge aksival jott es valami szenzorhibaval

2017. jan. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!