Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P9 Lite vagy Samsung...

Mangócska kérdése:

Huawei P9 Lite vagy Samsung Galaxy A5 Melyik lenne a jobb döntés?

Figyelt kérdés
2017. jan. 10. 17:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Huawei egyértelműen!
2017. jan. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A Huawei egy hajszálnyival jobb.
2017. jan. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 BM-Striker ***** válasza:

#2

[link]

A5-nál messze jobb a P9, A5 (2016)-nál is egy egyértelműen erősebb.


A5 (2017) jobb nála, de jelenősen drágább is.

2017. jan. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Csakhogy mondjak valamit, a Samsung Galaxy A5(2016) jobb minta Huawei p9 lite.. nem értem miért tévesztitek a p9-et, és a p9 liteot, az a "lite" óriási különbség.. a Galaxy A5 (2016) egyértelműen jobb, nem a semmiért drágább..
2017. jan. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Egyébként meg a p9 lite nem valami megbízható, sokan vitték már vissza szoftver hiba miatt is, ha még gyorsabb is lenne, akkor is a samsung megbízhatóbb.
2017. jan. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Szerintem Samsung Galaxy A5!Egy bratom vasarolt egy Huawei p9 liteot és eleg sok hibája volt.(pl.lelassult)Ha már valasztanod kell akkor inkabb A5!:)
2017. jan. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

roni689, szó sem volt keverésről, nagyon jól tudjuk, hogy a P9 LITE-ról van szó! A Galaxy A5 2016-nak mondjuk az Exynos processzoros változata jóval gyorsabb, de ennyi, minden másban a Huawei még annál is jobb egy hajszálnyival! Bár igaz, a kérdező nem írta oda, hogy 2016, nem tudni, hogy direkt, vagy csak véletlenül lemaradt, tehát hogy melyik A5-re gondolt, de mindegy, a véleményemen ez nem változtat, Huawei-t ajánlom!


#6-os, a haverod lehet, hogy véletlenül kifogott egy gyárilag hibás, illetve nem annyira tökéletes darabot, de attól még ne általánosítsd az egész márkát, a Huawei nagyon jó, Androidos téren az egyik legstabilabb telefonokat csinálja! Nekem is Huawei van, 2 éve napi szinten használom, elég sokszor, és most is úgy működik, mint újkorában!

2017. jan. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ezeknél túlárazottabb telefonokat nem találtál?
2017. jan. 15. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Kedves 7-es, és kérdező, itt a link a két telefon összehasonlításához: [link]

És amit írtál korábban 7-es, hogy "lehet hogy a barátod kifogott egy gyárilag elmaradott, nem olyan jó telefont, de ezt ne terjeszd ki az egész márkára" vagy valami ilyesmi, szóval.. miért ne tenné? hisz hibás telefont kapott.. ha most elmegy megvenni a kérdező a P9 LITE-ot, akkor fenn áll az esélye, hogy egy olyan telefont fog megkapni?Ez így neked oké lenne? Elhiszem, hogy neked a szívedhez nőtt a Huawei, mert neked jó.De én beszéltem olyannal, aki csak ezekkel (elektromos készülékekkel pl.tabletekkel, telefonokkal) foglalkozik, és azt mondta, hogy a P9 LITE gyorsabb, és jobb sokkal mint pl a J5 2016, mert én éppen a 2 közül választottam, de viszont azt mondta, hogy sokan vitték már vissza, és még egy olyan gyengébb telefonnal is szemben, ha megbízhatóságról van szó.. akkor veszít, és utána ajánlotta a szakértő az A5-öt(2016), aminek a képernyője, procija is jobb, gyorsabb, mint a P9 Lite, ott ahol voltam, egy tízessel volt drágább az A5(2016) mint a P9 Lite(telenor).

2017. jan. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Elnézést kérek, elfelejtettem megemlíteni, hogy a P9 Lite másodlagos kamerája jobb mint az A5 2016 másodlagos kamerája, szóval van, amiben tényleg elmaradt egy hajszálnyival az A5, viszont kiemelkedően jó képeket készít az A5 a sötétben.Jah, és remélem segítettem. :)
2017. jan. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!