Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beleesett a fürdő kádba a...

Beleesett a fürdő kádba a telefonom (Samsung Galaxy S6) 3 másodpercig volt bent. Működik, de kicsit recseg a hangszóró kibirja vajon, vagy elbúcsúzhatok tőle?

Figyelt kérdés
2017. jan. 11. 00:19
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Jajj, de jó! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Végre egy idióta, aki állandóan mobilozik és még fürödni se tud NÉLKÜLE!

2017. jan. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%

Nem egészséges, ha így tovább használod.

A legjobb ilyenkor, ha kiveszed az akkumulátort és rizsbe rakod valami meleg, száraz helyre.

Bár gondolom ebből nem fogod tudni kivenni az akksit. Szerintem akkor kapcsold ki és hagyd száraz, meleg helyen pár napig. Talán megússza.

2017. jan. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Ennel a modelnel nem lehet kivenni az aksit, 2 eselyes, szakszervizben dolgozom, jo lenne elvinni pucoljak ki, jo esetben csak az usb serul, de ne hasznald es mielobb kapcsold ki. Altalabannilyen esetben a problemak napokkal kesobb jelentkeznek, ahogy kezdenek az alkatreszek oxidalodni
2017. jan. 11. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Ha nem lehet kiveni az aksit és te nem kapcsoltad ki rögtön telefont akkor lehet hogy kuka a telefon ,vidd szervizbe hátha meglehet menteni.
2017. jan. 11. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Alapvetően az a probléma a vízzel, hogy vezetőképes ionokat tartalmaz. Amikor ráfolyik a panel réz vezető részeire, az akku által biztosított feszültség hatására a rezet galvanizálni kezdi, azaz az egyik pólus felől átvándorol a réz a másikra. Ez addig folytatódik, míg a víz ki nem szárad, vagy a réz el nem fogy. Utóbbi a gyakoribb. Az a helyzet hogy minden egyes áramkör amiatt került bele a készülékbe, mert valamiért szükség van rá, így ha megszakad, hibás működéshez vezet, rosszabb esetben teljesen megszűnhet a tápellátás.

Szervizben alkohol vagy desztillált víz mosatással lehet semlegesíteni, ezekben nincs vezetőképes ion.

De azon nem segít, ha már időközben tönkrementek a réz fóliák, alkatrész kivezetések. Egy nap múlva ha elég folyadék van benne, tönkremegy szépen.a csak egy csöpp került rossz helyre, max. hagy egy árulkodó foltot a panelen, de nem okoz gondot a működésben.

2017. jan. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hm nem is tudom ki az idióta, szerintem aki tudatlanság állapotában tesz kijelentést. Nem fürdés közben történt,hanem kiesett a kezemből amikor a kád mellett álltam ha ennyire érdekel kedves idióta első:)

Utána kikapcsoltam egyből, köszönöm szépen a segítséget!!

2017. jan. 11. 09:49
 7/8 bp1985 ***** válasza:
Ezért sem viszem fürdőbe a telefonomat. Nem oda való.
2017. jan. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Legközelebb óvatos leszek.
2017. jan. 11. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!