Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hibás a telefon, vagy én nem...

Hibás a telefon, vagy én nem tudok rájönni mi a bánat van vele?

Figyelt kérdés

Az a gond hogy nincs hely. 57 megát ir szabadnak, nemrég töröltem alkalmazást, akkor még felszabadult a hely, most viszont megint valami miatt semmi szabad hely... én nem tudom, magától hogy megy le? Igy gyártják direkt? hogy elavult legyen 2017re és költsön az ember egy újra?

Semmit nem tudok letölteni, mert egy egyszerü kis szaros alkalmazásnál azt irja hogy 160 mega hely kell neki. és az a vicc hogy alig van rajta alkalmazás, még igy is időről időre egyre kevesebb, mert törölnöm kell a semmiért..

Frissitések ki vannak kapcsolava, s mindig törlöm a gyorsitótárat vagy a frissitéseket olyan alkalmazásokról aiket nem használok.

Néztem gépen usbn kerszestül, ott a meghajtó piros sáv, és 0 szabad..

Miért müködik igy egy telefon? hibás?


2017. jan. 11. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán ha leírnád milyen telefon, az sokat segítene.
2017. jan. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sony Xperia E3 D2203

1 Gb memoria, 4 Gigás tárhely elvileg. és 3,5 giga foglalt a semmire. létezik hogy Androidnak ekkora hely kell?

2017. jan. 11. 11:50
 3/5 anonim ***** válasza:

"Néztem gépen usbn kerszestül, ott a meghajtó piros sáv, és 0 szabad.. "

A telefonon nézd meg. Vagy vedd ki az SD-t és tedd egy USB kártyaolvasóba.

2017. jan. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben jól működik. legközelebb meggondolod, hogy veszel-e ennyire kevés tárhellyel rendelkező készüléket.


"létezik hogy Androidnak ekkora hely kell?"

Bizony, nem e telefon mellett röpköd az os a levegőben...

2017. jan. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem maga a rendszer vagy 9 gigát foglal :D

(Xiaomi)

2017. jan. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!