Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv, a most vett huawei p9...

David52 kérdése:

Üdv, a most vett huawei p9 lite telefonon hogyan lehet megnézni, hogy mennyi kredit van rajta? A régi telefonomon a #100* volt jó, de a p9~re nem. Előre köszi.

Figyelt kérdés

2017. jan. 11. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Helló,


A kódot nem tudom hozzá, viszont mindegyik mobilszolgáltatónál van lehetőség online fiók létrehozására, és azután ott meg tudod ezeket nézni. Van telefonos app is mindegyikhez, ott is tudod ezt intézni, és ha jól tudom, a saját app használata nem számít bele az internethasználatba.

2017. jan. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. jan. 11. 23:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Magyar Telekom (T-Mobile [30-as]) USSD kódok:

Nem írom le mindet, mert magam sem tudom


*102# Egyemleglekérdezés

*103*xxxxxxxxxxxxxxxxx# Egyelnegfeltöltés feltöltőkáryával (x-ek helyére a kártyán lévő számsor)

*104# és *105# Roaming ki-bekapcsolása


*111# USSD önkiszolgáló ügyfélszolgálat

2017. jan. 12. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!