Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Minek vette ki az Apple a...

Minek vette ki az Apple a Jack csatlakozót?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor hallgatok zenét miközben töltöm a telefonom,de a 7-nél ez ugye kivitelezhetetlen.

Nyilván az ember az újabbat szeretné megvenni,hiszen az lesz tovább támogatott,de könyörgöm mérlegeljünk már.

250k-->Nincs Jack,de tovább lesz támogatott

220k-->Van Jack,de nem lesz annyi ideig támogatott,márpedig én szeretném a most vásárolandó telefonom 3-4 évig használni még.

Undorítónak találom ezt a húzást. Semmilyen érdemi érvet nem tudtak felhozni,csak pl. a vízállóságot. De akkor a konkurencia miért tudta megoldani a vízállóságot anélkül,hogy kivették volna a Jacket?

Láttok esélyt arra,hogy visszateszik?

(Mielőtt ajánlanátok a többi androidot,köszi kihagynám.)

Szeretem a rendszerét az IOS-nak,de ezt most nem tudom mire vélni..

Mit gondoltok? Visszateszik vagy barátkozzak meg a gondolattal és vegyek egy 7-et?

Köszönöm a válaszokat előre is.)



2017. jan. 12. 20:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Azért, hogy direkt az iphone-os terméket vegyél, így biztosan növelve a bevételüket.
2017. jan. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Megszoksz, vagy megszöksz. Jobs halála óta az Apple egyre szánalmasabb.
2017. jan. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
igen,azért az öreg kézben tartotta a dolgokat, azóta hanyatlik csak a minőség. mondjuk egy jacket elég nehéz megoldani vízállósan, de mivel az a vízállóság se szó szerint értendő, sztem is belefért volna.
2017. jan. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

jajj, "apple szánalmas" duma, most már mindegyik gyártó átveszi az ötletet, hogy ne legyen jack dugó de szánalmas igen...


Amúgy én is hülyeségnek/g..iségnek tartom, sztem kell a 3.5 jack

2017. jan. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

Ha érdekel miért vették ki (és tudsz angolul) ezt érdemes megnézni:

https://www.youtube.com/watch?v=xJVQYWwO7mw

2017. jan. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%
Szeretnek olyanokkal előrukkolni, ami másnak még eszébe sem jutott. Ennyi.
2017. jan. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Xar ügy, mostmár infra távkapcs adaptert sem lehet használni a hetessel.
2017. jan. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%

"mindegyik gyártó átveszi az ötletet, hogy ne legyen jack dugó"


Mutass már egyet, kérlek.


"Szeretnek olyanokkal előrukkolni, ami másnak még eszébe sem jutott"


Lásd fentebb.

2017. jan. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Adnak lightning to jack adaptert hozzá, tehát tudod használni vele a fülhallgatódat. Igaz, tölteni nem tudod, ameddig a fülhallgató be van dugva. A másik lehetőséged, hogy bluetoot-fejhallgatóra váltsz.


Vagy maradsz a 6S/6S+ modelleknél és kivárod, mit hoz a jövő.

2017. jan. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mar két éve használok iPhone-t és legalább 3 éve mellé Bluetooth os Fülest. Egyáltalán nem tud érdekelni hogy nincs Rajta jack bemenet úgysem használtam soha,illetve még az eredeti iPhone os fülest se vettem ki sose a dobozból. Régebben egy Beats Solo 2 Bluetoothos fülest használtam most pedig egy Beats Studiót.

Üdv egy iPhone 7+ Tulaj.

2017. jan. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!