Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt vegyünk ma,...

Milyen mobilt vegyünk ma, azaz hogy ne sz*pjuk be semmivel?

Figyelt kérdés

Nézem a kínálatot és teljesen el vagyok keseredve, hogy nincs egy korrekten összerakott telefon. Ha jól tudom a HTC már a kínaiaké, mert a jelenlegi palettájuknak köze nincs a régiekhez, akinek volt pár éve HTC-je, tudja mire gondolok. A Jó kis átgondolt Sense-re és akadásmentes rendszerre.

LG nekem alapból nem szimpatikus, környezetben rengeteg termékük ment tönkre a semmitől. Még a G3 volt valami, a menüjét leszámítva - ami nekem gagyi hatást keltett -, de ez a G5 a moduláris akksival és a gyönyörű hátlappal...

Sonyéknál ez az X-sorozat nem hozott semmi újat, ugyanazt tudják, mint a Z-család, de nem is szeretnék egész nap egy PS-t nyomkodni.

Huawei-em van jelenleg (P8 lite), ami elkezdte egyre gyengébben venni a wifi-t, így öröm a netezés. Ezek után nem tudom hogy szavazzak bizalmat nekik újra, ha 1 év után le kell cserélnem.

Samsungnak az Isten RAM-ja sem elég, pedig ki lennék vele békülve, csak az S6 a 3GB-al max egy évet fog kihúzni, utána kevesellni fogja. Anno S4 minim volt, és azon is simán megette a 1,5 GB-ot (4,3-as kijelző + qHD).

Apple Iphone 6 hogyha jól tudom szériahibás és már nem is gyártják? 5S nekem rettentő pici, már az 5 col is kezd kicsi lenni (190 magas vagyok, kezeim hasonlóan törpék), a 6S pedig árban nagyon elszállt.

Ha tévedek valamiben javítsatok nyugodtan, teljes nyugalommal várom a javaslatokat, felvetéseket, ötleteket.



2017. jan. 12. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Tudom hogy menjek a fenébe, de pár hónapja droidról váltottam WP-ra. Qrva boldog vagyok egy Microsoft (picipuha) Lumia 640XL-el. 5'7-es HD kijelző Clear Black-el, gyönyörű színekkel. Zeiss optikás kamera elképesztő szép képeket lő. Offline navigáció. Ingyen felhőtárhely, mikellmég? :) Asphalt 8 úgy hasít rajta ahogy kell. Nekem semmi bajom a WP alkalmazásáruházával, megtaláltam mindent ami kellett. Halott platform, mondják sokan, de jönnek a frissítések Win 10-re, szóval pár évet még el lehet vele lenni szvsz. Be is lehet frissíteni Win 10-re ezt a modellt (gyárilag WP 8.1 van rajta) Gördülékeny, gyors, zárt rendszer, nekem nagyon gyorsan sikerült megszeretnem az akadozó, lefagyós, belassuló droid után. Jaa és ez a Lumia most 37 E HUF-tól (röhejesen olcsó egy phabletért) kapható LTE-s (4g) változatban függetlenül, újonnan. ÉS igen, szutyok gyenge droidos telóm volt (nem véletlenül ábrándultam ki belőle), de akkor sem adok 100+ t egy telefonért. De asszem most olyat fogok kapni, hogy magamtól megyek a francba, sziasztok! :) :)
2017. jan. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Korábban arra jutottam, hogy valószínűleg WP lesz a következőm, de néztem a kínálatot -azt a kb 5 darabot- és nem fogott meg semmi, de lehet, hogy nem is volt olyan rossz előérzetem.
2017. jan. 12. 23:17
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyetlen, ami engem zavar benne az a fényerő, P8 lite-nál is eléggé kell koncentrálni napfényben, ha látni szeretnék bármilyen tartalmat. Tudom, tudom telhetetlen vagyok és semmi jó.
2017. jan. 12. 23:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Neked semmi se tetszik, reménytelen eset.
2017. jan. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs tökéletes telefon, kompromiszumot kell kőtni.. HTC M9-et hasznalok másfél éve, lassúlásnak nyoma nincs... fagyás még nem volt.soha, pedig nyúzom rendesen. Kamera az ami nem kienelkedő, de nekem elég.
2017. jan. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

vegyél egy oneplust oszt elég a ram meg minden.

Kinai, de mivel elhitted a htc ről hogy valaha nem kinai volt szerintem az oneplusról is elhiheted hogy amerikai oszt lelkiekben rendben is vagy :)

Ott van majdnem teljesne lepucolt rendszer nem kell a ramokkal bajlodnod.


Szerintem :) de azt veszel amit akarsz

2017. jan. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!